Обговорення проєктів рішень
     
     
     

Полтавська обласна рада

Асоціація міст України

Полтавська ОДА

Сайт Президента України

Сайт газети Вісті Хорольщини

Полтавський обласний центр зайнятості

Безоплатна правова допомога

Правовий вісник

Вітання довгожителів Хорола
2020-02-03

Продовжуємо приємну місію вітань довгожителів міста.

Для привітання Ганни Андріївни Іщенко, якій 2 лютого виповнився 91 рік, міський голова Сергій Волошин завітав на гостину із солодким символічним подарунком разом зі своїми колежанками – керуючою справами (секретарем) виконавчого комітету Мариною Тарабан та редактором газети «Наш Хорол» Галиною Козловою. Ця добра традиція живе вже понад чотири роки і реалізується виконавчим комітетом міської ради у рамках соціальної міської програми "Турбота".

Іменинниця не корінна хорольчанка, бо народилася в селі Липняги, а все життя прожила у селі Богданівка Семенівського району. Уже виповнилося вісім місяців з того часу, як її взяла доглядати невістка з переїздом на постійне місце проживання у Хорол. Але Хорол став для нової мешканки настільки рідним, що вона з упевненістю називає себе хорольчанкою. Жінка поважного віку дотепна, з почуттям гумору, який проявився у дискусіях на тему політики і різних життєвих історій.

Дорога Ганно Андріївно! Прийміть щирі вітання від мене і від депутатського корпусу, виконавчого апарату міської ради. Зичимо Вам міцного здоров’я, благополуччя, безмежного щастя, радості у серці, гармонії та спокою на душі, довгих років життя у такому ж оптимістичному настрої.

 

Автор: ІРИНА ГРИГОРАШ

 

Оголошення
     
Засідання виконавчого комітету

18 серпня 2020 року відбудеться десяте планове засідання виконавчого комітету Хорольської міської ради за адресою: м.Хорол, вул.Незалежності, 37

     
     
Чергове засідання сесії

22 липня 2020 року о 9-00 год. відбудеться пленарне засідання 80 сесії Хорольської міської ради (на подвір'ї) за адресою: м.Хорол, вул.Незалежності, 37

     
Архів оголошень
ХОРОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37800, м.Хорол, вул.Незалежності (колишня Карла Маркса), №37 тел./факс (05362)33-3-44 E-mail: hmr37@ukr.net