Обговорення проєктів рішень
     
     
     

Полтавська обласна рада

Асоціація міст України

Полтавська ОДА

Сайт Президента України

Сайт газети Вісті Хорольщини

Полтавський обласний центр зайнятості

Я МАЮ ПРАВО

Вітання довгожителів Хорола
2020-02-03

Продовжуємо приємну місію вітань довгожителів міста.

Для привітання Ганни Андріївни Іщенко, якій 2 лютого виповнився 91 рік, міський голова Сергій Волошин завітав на гостину із солодким символічним подарунком разом зі своїми колежанками – керуючою справами (секретарем) виконавчого комітету Мариною Тарабан та редактором газети «Наш Хорол» Галиною Козловою. Ця добра традиція живе вже понад чотири роки і реалізується виконавчим комітетом міської ради у рамках соціальної міської програми "Турбота".

Іменинниця не корінна хорольчанка, бо народилася в селі Липняги, а все життя прожила у селі Богданівка Семенівського району. Уже виповнилося вісім місяців з того часу, як її взяла доглядати невістка з переїздом на постійне місце проживання у Хорол. Але Хорол став для нової мешканки настільки рідним, що вона з упевненістю називає себе хорольчанкою. Жінка поважного віку дотепна, з почуттям гумору, який проявився у дискусіях на тему політики і різних життєвих історій.

Дорога Ганно Андріївно! Прийміть щирі вітання від мене і від депутатського корпусу, виконавчого апарату міської ради. Зичимо Вам міцного здоров’я, благополуччя, безмежного щастя, радості у серці, гармонії та спокою на душі, довгих років життя у такому ж оптимістичному настрої.

 

Автор: ІРИНА ГРИГОРАШ

 

Оголошення
     
Чергове засідання сесії

28 лютого 2020 року о 14-00 год. відбудеться пленарне засідання 75 сесії Хорольської міської ради за адресою: м.Хорол, вул.Незалежності, 37

     
     
Засідання виконавчого комітету

18 лютого 2020 року відбудеться друге планове засідання виконавчого комітету за адресою: м. Хорол, вул. Незалежності, 37

     
Архів оголошень
ХОРОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37800, м.Хорол, вул.Незалежності (колишня Карла Маркса), №37 тел./факс (05362)33-3-44 E-mail: hmr37@ukr.net