Обговорення проєктів рішень
     
     
     

Полтавська обласна рада

Асоціація міст України

Полтавська ОДА

Сайт Президента України

Сайт газети Вісті Хорольщини

Полтавський обласний центр зайнятості

Безоплатна правова допомога

Правовий вісник

Вітання!
2020-10-13

Дорогі хорольці, шановні співвітчизники!

Прийміть вітання з нагоди важливого державного свята – Дня захисника України, який традиційно відзначається 14 жовтня після підписання Президентом України відповідного Указу в 2014 році. У цей день українці святкують ще три свята: День святої Покрови Пресвятої Богородиці, День Українського козацтва та 78-ту річницю створення української повстанської армії.

14 жовтня – значуща велична дата, яка переповнює гордістю та хвилюванням серця мільйонів громадян нашої держави. День захисника вітчизни – це свято звитяги українського лицарства, відчайдушних борців за суверенітет України.

У цей день ми вшановуємо героїчні подвиги найкращих синів і доньок України, які захищають незалежність та територіальну цілісність нашої Батьківщини, наслідуючи військові традиції, зміцнюючи звитягу та невмирущий патріотичний дух українського народу. У спадок від наших пращурів – славних козак ми успадкували не лише невмирущі тисячолітні християнські традиції, а й готовність відчайдушно боротися за волю.

Бажаю міцного здоров’я, невичерпних сил та енергії, витримки, терпіння, оптимізму, надії на краще майбутнє та життєвих гараздів усім тим, хто служить чи збирається нести службу в лавах Збройних Сил України, ветеранам військової служби, солдатам та офіцерам (у тому числі запасу), нашим відважним захисникам на східних рубежах держави. Нехай Ваші рідні і близькі ніколи не пізнають болі гіркої втрати, чекаючи вдень і вночі звістки про Ваше повернення додому живими й неушкодженими. Нехай кожна домівка українців наповниться добром, теплом, злагодою, добробутом, а в Україні запанує мир, спокій і настане період розвитку і процвітання.

З повагою – міський голова Сергій Волошин!

Оголошення
     
Позачергова сесія

13 квітня 2021 року о 10-00 год. відбудеться пленарне засідання 9 позачергової сесії Хорольської міської ради за адресою: м.Хорол, вул. 1 Травня

     
     
Позапланове засідання виконкому

30 березня 2021 року о 13-00 год. відбудеться сьоме позапланове засідання виконавчого комітету за адресою: м.Хорол, вул.Незалежності, 37

     
Архів оголошень
ХОРОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37800, м.Хорол, вул.Незалежності (колишня Карла Маркса), №37 тел./факс (05362)33-3-44 E-mail: hmr37@ukr.net