Обговорення проєктів рішень
     
     
     

Полтавська обласна рада

Асоціація міст України

Полтавська ОДА

Сайт Президента України

Сайт газети Вісті Хорольщини

Полтавський обласний центр зайнятості

Безоплатна правова допомога

Правовий вісник

Вітання!
2018-10-12

Дорогі хорольці, шановні співвітчизники!

Прийміть сердечні вітання з нагоди державного свята – Дня захисника України, який традиційно щорічно відмічається 14 жовтня після підписання Президентом України відповідного Указу в 2014 році. У цей день ми вшановуємо героїчні подвиги найкращих синів і доньок України, які захищають незалежність й територіальну цілісність нашої Батьківщини, наслідуючи військові традиції, зміцнюючи звитягу та невмирущий патріотичний дух українського народу.

14 жовтня – значуща велична дата, яка переповнює гордістю та хвилюванням серця мільйонів громадян нашої держави. Це свято звитяги українського лицарства, відчайдушних борців за суверенітет України.    

На календарі жовтневих свят українці в 2018 році в цей день також відмічають ще три свята: День святої Покрови Пресвятої Богородиці, День Українського козацтва та 76-ту річницю створення української повстанської армії.

Вітаю з важливим державним святом – Днем захисника Вітчизни, козацтва та тисячолітніх християнських традицій!

Бажаю міцного здоров’я, невичерпних сил та енергії, оптимізму, натхнення, віри в краще майбутнє та всіляких життєвих гараздів всім тим, хто служив, служить чи збирається нести службу в лавах Збройних Сил України, солдатам та офіцерам (в тому числі запасу), наших відважних захисників й боронителів на східних кордонах держави, а також їхнім рідним, близьким, коханим, які з нетерпінням вдень і вночі чекають благої звістки про їх повернення додому живими й неушкодженими.

Нехай сила та мужність наших захисників завжди живляться любов’ю, розумінням, повагою та підтримкою близьких і рідних. Нехай домівки українців будуть наповнені теплом, добром, достатком, злагодою, а в Україні запанує мир, спокій і настане довгоочікуваний час розквіту й розвитку.

 

З повагою – міський голова Сергій Волошин!

Оголошення
     
Чергове засідання сесії

1 липня 2020 року о 9-00 год. відбудеться пленарне засідання 79 сесії Хорольської міської ради (на подвір'ї) за адресою: м.Хорол, вул.Незалежності, 37

     
     
Чергове засідання сесії

26 червня 2020 року о 14-00 год. відбудеться пленарне засідання 79 сесії Хорольської міської ради (на подвір'ї) за адресою: м.Хорол, вул. Незалежності, 37

     
Архів оголошень
ХОРОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37800, м.Хорол, вул.Незалежності (колишня Карла Маркса), №37 тел./факс (05362)33-3-44 E-mail: hmr37@ukr.net