Обговорення проєктів рішень
     
     
     

Полтавська обласна рада

Асоціація міст України

Полтавська ОДА

Сайт Президента України

Сайт газети Вісті Хорольщини

Полтавський обласний центр зайнятості

Безоплатна правова допомога

Правовий вісник

Відбувся районний етап Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежників.
2013-04-19

17 квітня 2013 року у Хорольському Центрі дитячої та юнацької творчості відбувся районний етап Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежників.

У фестивалі брали участь команди з 14 навчальних закладів району, а саме: Хорольська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 1, Хорольська гімназія, Хорольська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 3, Хорольський НВК, Вергунівська ЗОШ І-ІІ ступенів, Вишняківська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Петрівський НВК, Петракіївський НВК, Покровськобагачанська  ЗОШ І-ІІІ ступенів, Староаврамівська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Новачиська ЗОШ І-ІІ ступенів, Шишаківська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Ялосовецька ЗОШ І-ІІІ ступенів та Новоіванівська ЗОШ І-ІІ ступенів.

І саме за найкраще виготовлення листівки-пропаганди та звіту про роботу (у вигляді буклету) були підведені підсумки. Переможцями районного етапу стали: команда Петракіївського НВК «Спалах», яка посіла почесне І місце, ІІ місце здобула команда Хорольського НВК «Вогнеборці», а третє місце розділили команди Староаврамівської ЗОШ І-ІІІ ступенів «Вогник» та Новачиська ЗОШ І-ІІ ступенів «Прометей».

І ось команди-переможці разом зі своїми керівниками і були запрошені для нагородження та участі в конкурсно-ігровій програмі, яку провела методист Центру дитячої та юнацької творчості Стойко Оксана Володимирівна. 

На районний етап фестивалю був запрошений фахівець оперативного реагування цивільного захисту, лейтенант служби цивільного захисту Філіпенко Олександр Миколайович.

Директор ЦДЮТ Горбенко Тамара Миколаївна привітала учасників зібрання та вручила почесні грамоти переможцям, а Олександр Миколайович нагородив юних пожежників призами.

Потім відбулась розважальна частина заходу, де учні показували свої знання та уміння в різних конкурсах та іграх.

Юні пожежники завзято розгадували загадки, ребуси та кросворди на протипожежну тематику, складали прислів’я з певного переліку слів. Цікавою була практична гра «Рятувальник», де хлопці та дівчатка з зав’язаними очима (асоціація димової завіси) збирали на підлозі предмети.

Наприкінці заходу представник служби МНС провів екзамен для юних рятувальників, перевіривши їх знання за допомогою запитань, а за правильну відповідь діти отримували призи.

Велику вдячність хотілось би виразити службі цивільного захисту у Хорольському районі за подарунки та призи для учасників заходу.

Фестиваль сподобався усім, як учням, так і гостям. Маємо надію, що подібні заходи, які вже стали традиційними, навчать нашу молодь славетної професії рятувальника, елементарним правилам поведінки під час пожежі, і, можливо, саме з цих представників дружин юних пожежників зростуть справжні рятувальники. І лише спільними зусиллями батьків, навчальних та позашкільних закладів, органів влади, громадських організацій ми виховаємо найкращих українців.

Фото з проведеного заходу дивіться у розділі фотогалерея

Оголошення
     
Засідання виконавчого комітету

15 вересня 2020 року відбудеться одинадцяте планове засідання виконавчого комітету Хорольської міської ради за адресою: м.Хорол, вул.Незалежності, 37

     
     
Перші та чергові місцеві вибори

Хорольська міська територіальна виборча комісія Лубенського району Полтавської області інформує населення про роботу комісії на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року.

Інформація, що додається для ознайомлення: (див. "докладніше")

     
Архів оголошень
ХОРОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37800, м.Хорол, вул.Незалежності (колишня Карла Маркса), №37 тел./факс (05362)33-3-44 E-mail: hmr37@ukr.net