Обговорення проєктів рішень
     
     
     

Полтавська обласна рада

Асоціація міст України

Полтавська ОДА

Сайт Президента України

Сайт газети Вісті Хорольщини

Полтавський обласний центр зайнятості

Безоплатна правова допомога

Правовий вісник

міста річницю хорола вітаю визволення хорольщини містечко добробуту міської нехай нацистських окупантів історії вересня хоролі великі голова відзначаємо міський
Увага! Оголошення!
2019-09-17

Дорогі хорольці та гості нашого міста!

Найбільшим святом на річному календарі, яке займає особливе місце в наших серцях, є День народження нашого славного рідного Хорола. Цього року ми відзначаємо 936-ту річницю з дня його заснування. Поряд з ним ми відзначаємо і 76-ту річницю визволення Хорольщини від нацистських окупантів. З кожним роком ми все ближче наближаємося до його тисячоліття і, як вдячні нащадки, прагнемо зберегти, примножити й передати наступним поколінням любов, прихильність і пошану до одного з найдавніших міст Полтавського краю.

Це мальовниче містечко розташоване в самому серці Полтавщини, а унікальність Хорола – у його давній історії, оповитій легендами й таємничими переказами наших славних пращурів. Його самобутність живиться соками родючої землі, подихом історії, життям хорольців. Словами неможливо описати природні багатства, красу навколишніх панорам. І це невеличке містечко України у південній частині Придніпровської низовини із давніх давен і до нині славиться працьовитими, талановитими людьми. Недаремно у хорольчан є чудова приказка: «У Хоролі – всього доволі». Це прислів’я було опубліковане у журналі «Основа», у липні 1861 року, діячем народної освіти, журналістом Модестом Димським і є актуальним донині.   

Щиросердно вітаю зі святом тих, хто народився і виріс у Хоролі, хто колись приїхав і залишився тут назавжди, хто пов’язав свою долю з цим містом – містом з особливим колоритом, багатими традиціями і славною історією. Дякую всім хорольцям, а особливо представникам старшого покоління, мудрим наставникам, які стали гідним прикладом безкорисного служінню малій Батьківщині та зробили своєю працею наш Хорол кращим. Вітаю також і молоде покоління, яке визначить долю нашого міста в майбутньому й покладаю великі надії на їхні старання, прагнення вершити добрі справи, великі успіхи й досягнення.

У День міста нехай кожен відчує себе його частинкою, невід’ємною складовою, представником великої родини. Закликаю об’єднатися у любові до нашого міста, працювати і жити для його добробуту й процвітання, допомагати тим, хто цього потребує. Лише від нас залежить доля Хорола, його благополуччя і щасливе майбутнє. Тож з нагоди Дня народження рідного міста від усієї душі вітаю всіх хорольців та бажаю мирного неба над головою, спокою, злагоди і незгасимої віри у добро. Міцного здоров’я усім, родинного затишку, добробуту і всіляких життєвих гараздів. Зичу всім жителям міста Божого благословення, щастя та благополуччя. Нехай же зростає та процвітає наше улюблене місто!

Від себе особисто, як міський голова, та від імені оргкомітету Хорольської міської ради запрошую всіх відзначити 76-ту річницю визволення Хорольщини від нацистських окупантів біля меморіального комплексу «Вічний вогонь» 19 вересня 2019 р. о 9:00 год. Також радо чекаємо на вас на центральній площі 21 вересня 2019 року для святкування Дня міста. Не пропустіть нагоду отримати море пісенних, танцювальних дарунків, сюрпризів, позитивних емоцій, задоволення та незабутніх вражень.

 

З повагою – міський голова Сергій Волошин.

__________________________
  *Лотерейні квитки можна придбати у приміщенні міської ради.
Довідки за тел.: (05362) 33-6-96 або 33-3-44.
Оголошення
     
Засідання виконавчого комітету

15 вересня 2020 року відбудеться одинадцяте планове засідання виконавчого комітету Хорольської міської ради за адресою: м.Хорол, вул.Незалежності, 37

     
     
Перші та чергові місцеві вибори

Хорольська міська територіальна виборча комісія Лубенського району Полтавської області інформує населення про роботу комісії на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року.

Інформація, що додається для ознайомлення: (див. "докладніше")

     
Архів оголошень
ХОРОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37800, м.Хорол, вул.Незалежності (колишня Карла Маркса), №37 тел./факс (05362)33-3-44 E-mail: hmr37@ukr.net