Обговорення проектів рішень
     
     
     

Полтавська обласна рада

Асоціація міст України

Полтавська ОДА

Сайт Президента України

Сайт газети Вісті Хорольщини

Сайт Хорольської районної ради

У добрих справах земних
2019-05-10

Духовне життя суспільства є міцною фундаментальною основою, на якій будуються всі інші сфери багатогранної людської діяльності.

Міська рада в особі голови Сергія Волошина долучилася до духовної сфери нашого міста в плані посильної господарської підмоги. Впорядкували та озеленили прилеглу територію Петро-Павлівського храму Полтавської єпархії Української православної церкви Київського патріархату. Настоятелем храму на сьогодні є поважна і високошанована в місті людина, Почесний громадянин міста – Василь Васильович Симулик.

Очільник міської влади завжди готовий прийти на допомогу таким людям, які свого часу зробили і продовжують робити корисні справи для громади. Він особисто зробив значний внесок у духовний розвиток громади та успішно пропагує й представляє просвітницьку діяльність не лише в місті, а й далеко поза його межами. Міський голова сподівається, що така незначна допомога по господарській частині буде позитивно сприйнята настоятелем храму (він ще не знає про такий благодійний жест, бо допомагали без попередження).

Із особливими стараннями і завзяттям роботи по викошуванню газону та висадженню саджанців декоративних хвойних дерев (ялівцю) виконали громадяни, яких міська рада залучила до громадських робіт із Хорольського районного центру зайнятості.

Сергій Волошин вдячний працівникам за добросовісне виконання поставлених задач на благо духовного розвитку міста.

 

Оголошення
     
Позачергова сесія!

20 травня 2019 року о 10:00 год. відбудеться пленарне засідання 64 позачергової сесії Хорольської міської ради сьомого скликання в залі засідань за адресою: м.Хорол, вул. Незалежності, 37

     
     
Чергове засідання сесії

26 квітня 2019 року о 14:00 год. відбудеться пленарне засідання 63 сесії Хорольської міської ради сьомого скликання в залі засідань за адресою: м.Хорол, вул.Незалежності, 37

     
Архів оголошень
Нова Пошта

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

ХОРОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37800, м.Хорол, вул.Незалежності (колишня Карла Маркса), №37 тел./факс (05362)33-3-44 E-mail: hmr37@ukr.net