Обговорення проєктів рішень
     
     
     

Асоціація міст України

Полтавська ОДА

Сайт Президента України

Сайт газети Вісті Хорольщини

Полтавський обласний центр зайнятості

Безоплатна правова допомога

Правовий вісник

законодавства оформлена заробітної внески плати страхового страхові страховий відповідно роботодавці працівника пенсії повністю недоотримує держава цьому роботодавця впливають відносини (роботи)
Центр зайнятості інформує
2021-06-18

Негативні наслідки неофіційного працевлаштування

         Головне управління ПФУ в Полтавській області нагадує, що лише оформлена згідно законодавства праця дає змогу заробити страховий стаж, і лише легальна заробітна плата вплине на розрахунок майбутньої пенсії. Тобто у страховий стаж при виході на пенсію враховуються тільки ті періоди, у яких відбувалося нарахування та за які повністю сплачені страхові внески із заробітної плати.

 Страхові внески зараховуються у сумі не меншій мінімального страхового внеску, а зарахування страхового стажу здійснюється пропорційно їх розміру. Проте досить часто деякі роботодавці вдаються до використання незадекларованої праці, оплачуваної діяльності (роботи) працівника, яка офіційно не оформлена або не повністю оформлена відповідно до чинного законодавства.

Неофіційно оформлені трудові відносини негативно впливають як на працівника, та  і на роботодавця. При цьому держава недоотримує надходження  до держбюджету та фондів соціального страхування.

Отже, оформлення на роботу має бути офіційне, а виплата заробітної плати відповідно до законодавства – прозора і відкрита. В іншому випадку, роботодавці позбавляють своїх працівників достойної пенсії в майбутньому, соціальної захищеності у випадках, передбачених законодавством, а також сприяють порушенню трудового законодавства.

Оголошення
     
Увага! Оголошення про проведення конкурсу!

Про проведення конкурсу для визначення опорного закладу серед закладів загальної середньої освіти Хорольської міської ради Лубенського району Полтавської області

     
     
Оголошення для споживачів природного газу

Хорольська ДЕГС Миргородського УЕГС повідомляє, що через виконання робіт на газопроводі високого тиску 25 серпня 2022 р. з 7-00 до 17-00 год. буде тимчасово припинено газопостачання у с.Грушине Лубенського району 

     
     
Позачергове засідання виконавчого комітету

10 серпня 2022 року о 14-00 год. відбудеться сімнадцяте позачергове засідання виконавчого комітету Хорольської міської ради за адресою: м.Хорол, вул.Незалежності, 78а

     
Архів оголошень
ХОРОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА ЛУБЕНСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
  Адреса: 37800, м.Хорол, вул.1 Травня, №4 тел./факс (05362)33-3-44 E-mail: hmr37@ukr.net