Обговорення проєктів рішень
     
     
     

Полтавська обласна рада

Асоціація міст України

Полтавська ОДА

Сайт Президента України

Сайт газети Вісті Хорольщини

Полтавський обласний центр зайнятості

Безоплатна правова допомога

Правовий вісник

Театрально-вертепне дійство хорольських колядників
2020-01-08

Одна з прадавніх народних традицій українців, без якої важко уявити Різдво, – виступ вертепу з різдвяними колядками, привітаннями і побажаннями. Відрадно, що в Хоролі є такі таланти, які натхненно, вкладаючи душу, продовжують і прославляють добрі християнські традиції та обряди.

8 січня 2020 року до міської ради завітали вихованці Хорольського районного Центру дитячої та юнацької творчості з веселими колядками та поздоровленнями з Різдвом Христовим.

Колективу виконавчого апарату міської ради подаровано ціле театралізоване дійство з колядками, піснями і комедійними сценками, яке підготували маленькі учасники ансамблю народної пісні «Дивоцвіт» під керівництвом Людмили Мартьян та за участі концертмейстра Ірини Мельник. Найменша із вихованців творчого колективу – трирічна співоча Катруся, а найстарші – школярі старших класів 12-13 років.

Із великим старанням та з непідробними щирими емоціями дітлахи прославляли головних біблійних персонажів тієї ночі, коли з’явився на світ Ісус Христос. Таїнство народження Сина Божого, нашого спасителя, із вуст маленьких артистів звучало по-особливому мило і трепетно, як радісна звістка про торжество миру, світла й добра на землі.

Так радісно стає на душі від таких віншувань – побажань здоров’я та щасливого буття з дитячих вуст. За неперевершений виступ кожному учаснику святкового дійства міський голова Сергій Волошин подарував солодкі подарунки, зробили на добру згадку спільне фото. Від себе особисто та від імені колективу міської ради Сергій Михайлович висловив щиру вдячність вихованцям ансамблю «Дивоцвіт», їх керівнику Людмилі Миколаївні Мартьян, концертмейстеру Ірині Вікторівні Мельник та батькам наших талановитих хорольських зірочок.

Пишаємося нашими хорольцями, які з почуттям любові до рідного краю наслідують і пропагують українські народні обряди й славні традиції давнини.

 

Автор: ІРИНА ГРИГОРАШ

Відеозапис святкових вітаньзавантажити.

Оголошення
     
Чергове засідання сесії

1 липня 2020 року о 9-00 год. відбудеться пленарне засідання 79 сесії Хорольської міської ради (на подвір'ї) за адресою: м.Хорол, вул.Незалежності, 37

     
     
Чергове засідання сесії

26 червня 2020 року о 14-00 год. відбудеться пленарне засідання 79 сесії Хорольської міської ради (на подвір'ї) за адресою: м.Хорол, вул. Незалежності, 37

     
Архів оголошень
ХОРОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37800, м.Хорол, вул.Незалежності (колишня Карла Маркса), №37 тел./факс (05362)33-3-44 E-mail: hmr37@ukr.net