Обговорення проєктів рішень
     
     
     

Полтавська обласна рада

Асоціація міст України

Полтавська ОДА

Сайт Президента України

Сайт газети Вісті Хорольщини

Полтавський обласний центр зайнятості

Я МАЮ ПРАВО

україни андрія бійця жовтня відзнакою false загибель закінчив збройних звістка хорола захисника calibri землі minor-latin корни університет вчителі військові
Скорботний день для Хорола...
2018-10-18

Усіх містян сколихнула страшна звістка про трагічну загибель хорольця, військовослужбовця Збройних Сил України Корни Андрія Миколайовича. Сержант героїчно загинув у 27-річному віці о 19:45 год. 12 жовтня 2018 року в зоні проведення операції Об’єднаних сил під селищем Зайцево Бахмутського району Донецької області, підірвавшись на вибуховому пристрої.

Україна й надалі втрачає найкращих своїх синів, цвіт нації у горнилі збройного протистояння російському агресору та проросійським сепаратистським бандитським формуванням. Не оминула тяжка втрата і наше містечко. Донеслась до Хорола, мов чорний крук, звістка про загибель нашого мужнього боронителя, відважного бійця, справжнього захисника на Сході країни 14 жовтня 2018 року – в День захисника України. З центральної сцени міста на урочистому відзначенні символічно значимого і важливого для військовослужбовців свята керівники району повідомили приголомшливу для всієї громади звістку.

В одну мить мати й батько назавжди втратили сина, старший брат втратив брата, кохана дівчина не дочекалася… Усього два місяці розділяло до повернення Андрія. У грудні 2018 року мав завершитися строк дії контракту.

Андрій Корна народився в Хоролі 30 липня 1991 року. Навчався в Хорольській гімназії, яку закінчив у 2008 році. У 2011 році закінчив Полтавський університет економіки і торгівлі (колишній університет споживчої кооперації). Однокласники, друзі, вчителі, військові побратими відгукуються про Андрія як порядну людину, сором’язливого, скромного, доброго, відкритого, привітного, здатного в будь-яку хвилину прийти на допомогу й підставити своє плече.  «Такого потрібно ще пошукати»…

Патріотичний дух, нестримний потяг до боротьби за національну свободу не могли залишити його осторонь біди, яка охопила українські землі, і в липні 2014 року розпочав службу в лавах ЗСУ в батальйоні «Азов», а згодом, до грудня 2016 року, – в батальйоні поліції спецпризначення «Полтава». Повернувся додому, але в цивільному житті вже не зміг себе знайти і за покликом свого відважного серця рвався назад, на передову… 28 грудня 2016 року підписав контракт з ЗСУ, зразково ніс військову службу із званням сержанта 8-ї механізованої роти 3-го механізованого батальйону у 72-й окремій механізованій бригаді.  

Старший брат Олексій був взірцем, наставником і саме по його прикладу Андрій ступив на шлях служіння народу в лавах Збройних Сил України, шлях потрібний, суспільно важливий, але дуже небезпечний...

Наш Герой був зразковим солдатом, користувався неабияким авторитетом у бойових побратимів та офіцерів командного складу. За період проходження військової служби проявив відвагу й героїзм, за що був нагороджений відзнакою Президента України «Учаснику АТО», відзнакою Міністерства оборони України «За зразкову військову службу», почесним нагрудним знаком Начальника генштабу «За взірцевість у військовій службі», медаллю «За оборону Авдіївки», почесною відзнакою командира 72 ОМБ «За оборону шахти Бутівка».

Прощальна церемонія була дуже тяжкою, пронизаною горем, відчаєм, тугою й скорботою за молодим обірваним життям. Близько 16-00 год. 17 жовтня до рідного двору по вулиці Садовій, 13 на автомобілі з написом «Груз 200» доставили зі скривавленої Донеччини тіло загиблого бійця. Хорольська громада траурною ходою провела Героя в останню путь від батьківської хати до міського центрального кладовища. Небайдужі хорольці, рідні, друзі, близькі, сусіди, школярі, вчителі, однокласники, військові побратими стояли на колінах зі схиленими головами в знак вшанування подвигу перед Батьківщиною Андрія Корни. Було створено живий коридор вздовж усього останнього шляху в Небесний легіон.

Гіркими сльозами омилася хорольська земля… Сльози біди й жалю котилися в ту мить, коли труну, окутану блакитно-жовтим полотнищем, опустили в сиру землю. В останніх сонячних променях похоронили бійця, під залпи автоматного прощального салюту, під звучання Гімну України та тужливої народної пісні-реквієму "Плине кача по Тисині...", з прощальними словами шани і поваги.

Міський голова від себе особисто та від імені депутатського корпусу, виконавчого апарату Хорольської міської ради висловлює щирі слова співчуття рідним і близьким з приводу тяжкої втрати нашого краю, втрати молодої людини, яка захищала до останнього подиху нас усіх на нашій землі. З нами Бог і з нами правда. Нехай покоїться душа Андрія і вічною буде його слава!

Світла пам'ять Герою!

Оголошення
     
Чергове засідання сесії

31 січня 2020 року о 14-00 год. відбудеться пленарне засідання 74 сесії Хорольської міської ради за адресою: м.Хорол, вул.Незалежності, 37

     
     
Засідання виконавчого комітету

21 січня 2020 року о 14:00 год. відбудеться перше планове засідання виконавчого комітету за адресою: м.Хорол, вул.Незалежності, 37

     
Архів оголошень
ХОРОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37800, м.Хорол, вул.Незалежності (колишня Карла Маркса), №37 тел./факс (05362)33-3-44 E-mail: hmr37@ukr.net