Обговорення проєктів рішень
     
     
     

Асоціація міст України

Полтавська ОДА

Сайт Президента України

Сайт газети Вісті Хорольщини

Полтавський обласний центр зайнятості

Безоплатна правова допомога

Правовий вісник

війни україні світової україна другої мільйонів вшануймо жертв знову сьогодні українського історії через нацистської пам’яті хорольська разом випала червня ні
Шановна Хорольська громадо!
2022-06-22

22 червня Хорольська міська територіальна громада разом зі всією Україною відзначає жалобну дату – День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні та 81-ші роковини початку війни 1941-1945 року. Ця жалобна дата для українців цьогоріч наповнена гострим болем і смутком, бо український народ засвоїв уроки історії, а в сучасних реаліях ще й заново переживає буремні воєнні часи через збройну агресію вже не нацистської, а сусідньої країни-агресора.

Попри таємну угоду про ненапад – пакт Молотова-Ріббентропа 1939 року, 22 червня о 04:00 год ранку нацистська Німеччина напала на СРСР, у тому числі й на Україну. Гітлерівська Німеччина та її союзники атакували радянські частини по всій лінії кордону від Балтійського до Чорного моря. Розпочалася німецько-радянська війна 1941-1945 років, як основна складова частина Другої світової війни.

Слід зазначити, що Україна з усіх країн світу зазнала найбільших втрат за роки Другої світової війни. Найтяжчими втратами для українського народу були демографічні. За різними оцінками, зокрема згідно з даними Українського інституту національної пам’яті, в Україні загинуло від 8 до 10 мільйонів людей, з них цивільного населення – близько 5 мільйонів, 2,2 мільйона було вивезено на примусові роботи до нацистської Німеччини.

У Другій світовій війні Україні випала героїчна і разом з тим трагічна роль. Єднання суспільства навколо усвідомлення цієї істини й надалі сприятиме ефективному протистоянню зовнішнім викликам та загрозам з боку російської федерації. Для нас ця пам’ятна дата символізує не тріумф переможців над переможеними. Вона є нагадуванням про страшну трагедію, яка сталася через прихід до влади двох тоталітарних режимів – нацизму і комунізму. Нині ж Україні знову випала тяжка доля – боронити рідну землю від нашестя не менш кривавого диктаторського режиму – рашизму. Наша держава стала важливим чинником європейської безпеки у протистоянні російській агресії, тож покладаємо великі сподівання на підтримку Європи та інших країн-партнерів.

Вшануймо всіх борців із нацизмом та всіх жертв цього найкривавішого конфлікту в історії людства. Сьогодні Україна, як і у роки Другої світової війни є епіцентром протистояння агресору. Сьогодні Україна знову втрачає найкращих синів і доньок. Тож вшануймо і пам'ять Героїв України, які загинули за незалежність і суверенітет нашої держави в зоні АТО/ООс і в період повномасштабного вторгнення росії.

Перемогли нацистів – переможемо і рашистів!

 

З повагою – міський голова Сергій ВОЛОШИН

Оголошення
     
Про відчудження (продаж) нерухомого майна

21 квітня 2022 року на офіційному веб-сайті Української універсальної біржі акредитованого майданчика «Прозорро. Продажі» відбувся електронний аукціонна відчуження шляхом продажу будинку, розміщеного за адресою: Полтавська область, Лубенський район, місто Хорол, вулиця Кирстівка, 12.

     
     
Зміни у персональному складі Хорольської міської ради 8 скликання

Хорольська міська територіальна виборча комісія Лубенського району Полтавської області повідомляє про припинення повноважень депутата Хорольської міської ради 8 скликання Вовка Анатолія Івановича та визначення наступного за черговістю кандидата в депутати – Переятенця Володимира Денисовича

     
     
Позачергове засідання виконавчого комітету

14 червня 2022 року о 10:00 год. відбудеться тринадцяте позачергове засідання виконавчого комітету Хорольської міської ради за адресою: м.Хорол, вул.Незалежності, 78а

     
Архів оголошень
ХОРОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА ЛУБЕНСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
  Адреса: 37800, м.Хорол, вул.1 Травня, №4 тел./факс (05362)33-3-44 E-mail: hmr37@ukr.net