Обговорення проектів рішень
     
     
     

Полтавська обласна рада

Асоціація міст України

Полтавська ОДА

Сайт Президента України

Сайт газети Вісті Хорольщини

Полтавський обласний центр зайнятості

Я МАЮ ПРАВО

енергії міста заходу миколаєва рамках європейського учасників сталої україні впровадження ресурсів відбулася миколаїв україни міський проведення органів голова сергій
Рухаємося у новому напрямку, відкриваючи нові горизонти можливостей
2019-06-03

Відбулася знакова подія, яка надасть використати реальні шанси для подальшого розвитку громади нашого міста. Підписано Угоду мерів щодо клімату та енергії в Україні у форматі широкомасштабного заходу. Церемонія підписання відбулася 1-2 червня у Миколаєві в рамках проведення «Європейського тижня сталої енергії та виставки-форуму PRO ефективність 3.0.».

Миколаїв здобув перемогу в конкурсі від Євросоюзу, тому отримав право відкрити Європейський тиждень сталої енергії 2019 в Україні (ЄТСЕ), залучивши широке коло учасників із всіх куточків України. Міський голова Сергій Волошин мав честь представляти делегацію Хорола, як міський голова, разом зі своїм заступником з питань діяльності виконавчих органів ради Яною Карманською. Серед учасників заходу були представники делегації Представництва Європейського Союзу в Україні, Фонду енергоефективності, Міжнародної Фінансової Корпорації (IFC), Міністерства екології та природних ресурсів України, керівники державних і місцевих органів влади, енергетичні агентства, приватні підприємці, громадські організації та ЗМІ.

Урочисте відкриття Муніципальної платформи з енергетичної та кліматичної трансформації розпочалося з вітальної промови міського голови Миколаєва Олександра Сенкевича. Сергій Михайлович адресує йому вдячність за обмін ідеями та передовим досвідом у напрямку впровадження сучасних енергоефективних технологій. Вразили не лише його потужна енергетика як особистості, лідера, а й управлінські якості, колосальний досвід і вміння знаходити нові джерела фінансування для реалізації проектів міжнародного рівня.

Дні енергії є ключовим компонентом Європейського тижня сталої енергії (EUSEW), у рамках якого пройшла виставка енергоефективного обладнання та альтернативної енергетики. За рахунок залучення грантових коштів у рамках успішної реалізації проекту «Східне партнерство», Миколаїв став флагманом по модернізації енергоустановок, які виробляють електроенергію з твердого палива. Також оцінили результати впровадження програми «Теплий Миколаїв», кращі практики роздільного збору сміття на території славного міста кораблів. Було на що подивитися, чому навчитися і ми маємо намір слідувати прикладу таких міст-першопрохідців.

Мер Миколаєва Олександр Федорович на гідному рівні забезпечив організацію і проведення заходу, який був надзвичайно корисним для всіх учасників. Очільник міста отримав слушні настанови від своїх колег – мера Миколаєва та мера Вознесенська Віталія Лукова.

Угода мерів – це реальний шанс активізувати внутрішню спроможність громади не лише в плані інтелектуального та інноваційного розвитку, а і в залученні нових фінансових ресурсів для покращення енергоефективності міста. Будемо намагатися використати цей шанс, докладаючи максимум зусиль і старань.

 

Оголошення
     
Чергове засідання сесії

30 серпня 2019 року о 14-00 год. відбудеться пленарне засідання 68 сесії Хорольської міської ради за адресою: м. Хорол, вул. Незалежності, 37

     
     
Засідання виконавчого комітету

20 серпня 2019 року о 14:00 год. відбудеться десяте планове засідання виконавчого комітету Хорольської міської ради за адресою: м.Хорол, вул.Незалежності, 37

     
Архів оголошень
ХОРОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37800, м.Хорол, вул.Незалежності (колишня Карла Маркса), №37 тел./факс (05362)33-3-44 E-mail: hmr37@ukr.net