Обговорення проєктів рішень
     
     
     

Полтавська обласна рада

Асоціація міст України

Полтавська ОДА

Сайт Президента України

Сайт газети Вісті Хорольщини

Полтавський обласний центр зайнятості

Я МАЮ ПРАВО

полтавської голосування значення конкурсі збору https одиниць районного обласного кількості онлайн-голосування області проєкту ініціативу обласної екологічну кожного очікуючи решетилівка зволі
Підтримка екологічної ініціативи!
2019-10-29

Хорольська міська рада підтримує екологічну ініціативу Полтавської обласної ради та просить усіх охочих долучитися до онлайн-голосування за проєкт №8 "GO GREEN BOX: екостиль Полтавщини". 29 жовтня 2019 року на сайті Полтавської обласної державної адміністрації стартувало голосування за допущені до участі в конкурсі 19 проєктів у рамках Всеукраїнського Громадського бюджету Полтавської області. 

За умови здобуття перемоги проєктом передбачено закупівлю та встановлення в містах обласного та районного значення Полтавської області двох видів конструкцій:

- автоматів для збору пластикових пляшок з видачею винагород в кількості 16 одиниць;

- контейнерів для збору небезпечних відходів (використаних елементів живлення, люмінесцентних ламп та побутових термометрів) в кількості 32 одиниць.

У перелік учасників проєкту, для яких буде придбано і встановлено сучасне екологічне обладнання, включено наступні міста обласного та районного значення:

1) м. Гадяч;

2) м. Горішні Плавні;

3) м. Кременчук;

4) м. Лубни;

5) м. Миргород;

6) м. Полтава;

7) м. Глобине;

8) м. Гребінка;

9) м. Зіньків;

10) м. Заводське;

11) м. Карлівка;

12) м. Кобеляки;

13) м. Лохвиця;

14) м. Пирятин;

15) м. Решетилівка;

16) м. Хорол.

Голос кожного учасника має важливе значення, адже перемога проєкту в конкурсі дасть змогу знизити рівень забруднення навколишнього середовища. Ми маємо дбати про збереження чистоти довкілля задля наступного покоління вже сьогодні, не зволікаючи і не очікуючи, що це проблема вирішиться без людського втручання.

Увага, термін голосування обмежений і закінчується 12 листопада 2019 року! Тож не зволікайте, підтримайте екологічну ініціативу задля кожного з нас і майбутніх поколінь! Долучайтеся до онлайн-голосування, переходячи за гіперпосиланням:

https://vgb-poltava-budget.e-dem.in.ua/#/project/8470?return=main

Для голосування потрібно пройти реєстрацію на платформі і використати засоби електронної ідентифікації особи (ЕЦП, mobileID або bankID).

Відеоінструкція тут:

https://www.youtube.com/watch?v=Lz-NoXMxzq0&amp=&feature=youtu.be

Оголошення
     
Чергове засідання сесії

31 січня 2020 року о 14-00 год. відбудеться пленарне засідання 74 сесії Хорольської міської ради за адресою: м.Хорол, вул.Незалежності, 37

     
     
Засідання виконавчого комітету

21 січня 2020 року о 14:00 год. відбудеться перше планове засідання виконавчого комітету за адресою: м.Хорол, вул.Незалежності, 37

     
Архів оголошень
ХОРОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37800, м.Хорол, вул.Незалежності (колишня Карла Маркса), №37 тел./факс (05362)33-3-44 E-mail: hmr37@ukr.net