Обговорення проєктів рішень
     
     
     

Полтавська обласна рада

Асоціація міст України

Полтавська ОДА

Сайт Президента України

Сайт газети Вісті Хорольщини

Полтавський обласний центр зайнятості

Безоплатна правова допомога

Правовий вісник

полтавської голосування значення конкурсі збору https одиниць районного обласного кількості онлайн-голосування області проєкту ініціативу обласної екологічну кожного очікуючи решетилівка зволі
Підтримка екологічної ініціативи!
2019-10-29

Хорольська міська рада підтримує екологічну ініціативу Полтавської обласної ради та просить усіх охочих долучитися до онлайн-голосування за проєкт №8 "GO GREEN BOX: екостиль Полтавщини". 29 жовтня 2019 року на сайті Полтавської обласної державної адміністрації стартувало голосування за допущені до участі в конкурсі 19 проєктів у рамках Всеукраїнського Громадського бюджету Полтавської області. 

За умови здобуття перемоги проєктом передбачено закупівлю та встановлення в містах обласного та районного значення Полтавської області двох видів конструкцій:

- автоматів для збору пластикових пляшок з видачею винагород в кількості 16 одиниць;

- контейнерів для збору небезпечних відходів (використаних елементів живлення, люмінесцентних ламп та побутових термометрів) в кількості 32 одиниць.

У перелік учасників проєкту, для яких буде придбано і встановлено сучасне екологічне обладнання, включено наступні міста обласного та районного значення:

1) м. Гадяч;

2) м. Горішні Плавні;

3) м. Кременчук;

4) м. Лубни;

5) м. Миргород;

6) м. Полтава;

7) м. Глобине;

8) м. Гребінка;

9) м. Зіньків;

10) м. Заводське;

11) м. Карлівка;

12) м. Кобеляки;

13) м. Лохвиця;

14) м. Пирятин;

15) м. Решетилівка;

16) м. Хорол.

Голос кожного учасника має важливе значення, адже перемога проєкту в конкурсі дасть змогу знизити рівень забруднення навколишнього середовища. Ми маємо дбати про збереження чистоти довкілля задля наступного покоління вже сьогодні, не зволікаючи і не очікуючи, що це проблема вирішиться без людського втручання.

Увага, термін голосування обмежений і закінчується 12 листопада 2019 року! Тож не зволікайте, підтримайте екологічну ініціативу задля кожного з нас і майбутніх поколінь! Долучайтеся до онлайн-голосування, переходячи за гіперпосиланням:

https://vgb-poltava-budget.e-dem.in.ua/#/project/8470?return=main

Для голосування потрібно пройти реєстрацію на платформі і використати засоби електронної ідентифікації особи (ЕЦП, mobileID або bankID).

Відеоінструкція тут:

https://www.youtube.com/watch?v=Lz-NoXMxzq0&amp=&feature=youtu.be

Оголошення
     
Позачергова сесія

13 квітня 2021 року о 10-00 год. відбудеться пленарне засідання 9 позачергової сесії Хорольської міської ради за адресою: м.Хорол, вул. 1 Травня

     
     
Позапланове засідання виконкому

30 березня 2021 року о 13-00 год. відбудеться сьоме позапланове засідання виконавчого комітету за адресою: м.Хорол, вул.Незалежності, 37

     
Архів оголошень
ХОРОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37800, м.Хорол, вул.Незалежності (колишня Карла Маркса), №37 тел./факс (05362)33-3-44 E-mail: hmr37@ukr.net