Обговорення проєктів рішень
     
     
     

Асоціація міст України

Полтавська ОДА

Сайт Президента України

Сайт газети Вісті Хорольщини

Полтавський обласний центр зайнятості

Безоплатна правова допомога

Правовий вісник

Патріотична акція до Дня української вишиванки в Хорольській громаді
2022-05-19

Вишиванка стала символом України, кожної родини. Вона є невід’ємним атрибутом і частиною самобутньої, неповторної, барвистої культури, багатовікової історії державотворення і споконвічних традицій великого, сильного і вольового українського народу. Це істино традиційний зв’язок поколінь. Щороку, у третій четвер травня, прийнято відзначати День української вишиванки. Цьогоріч виповнюється 16 років від започаткування традиції святкування Дня вишиванки на загальнодержавному рівні.

19 травня 2022 року, на площі біля пам’ятника Т.Г.Шевченку Хорольська громада влаштувала патріотичну акцію, покликану показати силу і велич усього українського народу. Навіть у такі нелегкі для всієї країни часи ми не повинні забувати про збереження народних традицій, прадавніх звичаїв і обрядів. Тож у День вишиванки Хорольська громада продемонструвала символічну значимість і унікальність етнічного вишитого одягу, підтвердивши свою стійку проукраїнську позицію. 

Працівниками відділу культури, туризму та охорони культурної спадщини Хорольської міської ради підготовлено цікаву й пізнавальну культурну програму. Ведучі Оксана Левіна та Ірина Редька стали провідниками у світ історії створення краси вишиванок із полотна і ниток з унікальним символічним значенням у кожному орнаменті, доторкнувшись до її глибин цікавими розповідями. Місцева поетеса Ірина Кіріяченко дебютувала перед багатолюдною публікою із авторським зворушливим віршем про вишиванку.

В умовах воєнного стану День вишиванки має особливе значення. Росіяни люто ненавидять і винищують українців за мову, культуру і наш генетичний код.  А код цей зашитий у вишиванці. Його ми ніколи не зрічемось, збережем!

 

Автор: Ірина ГРИГОРАШ

 

Оголошення
     
Про відчудження (продаж) нерухомого майна

21 квітня 2022 року на офіційному веб-сайті Української універсальної біржі акредитованого майданчика «Прозорро. Продажі» відбувся електронний аукціонна відчуження шляхом продажу будинку, розміщеного за адресою: Полтавська область, Лубенський район, місто Хорол, вулиця Кирстівка, 12.

     
     
Зміни у персональному складі Хорольської міської ради 8 скликання

Хорольська міська територіальна виборча комісія Лубенського району Полтавської області повідомляє про припинення повноважень депутата Хорольської міської ради 8 скликання Вовка Анатолія Івановича та визначення наступного за черговістю кандидата в депутати – Переятенця Володимира Денисовича

     
     
Позачергове засідання виконавчого комітету

14 червня 2022 року о 10:00 год. відбудеться тринадцяте позачергове засідання виконавчого комітету Хорольської міської ради за адресою: м.Хорол, вул.Незалежності, 78а

     
Архів оголошень
ХОРОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА ЛУБЕНСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
  Адреса: 37800, м.Хорол, вул.1 Травня, №4 тел./факс (05362)33-3-44 E-mail: hmr37@ukr.net