Обговорення проєктів рішень
     
     
     

Асоціація міст України

Полтавська ОДА

Сайт Президента України

Сайт газети Вісті Хорольщини

Полтавський обласний центр зайнятості

Безоплатна правова допомога

Правовий вісник

міської питань хорольської соціальної сесії відповідні метою громади громад планується інтернету підтримки програми забезпечення підключити прийнято стосувалося об’єктів рішення і
Новини із сесійної зали
2021-08-16

У понеділок, 16 серпня 2021 року, відбулося пленарне засідання 16-ої позачергової сесії Хорольської міської ради восьмого скликання. Нагальна потреба в скликанні сесії виникла через необхідність вирішення важливих для Хорольської міської територіальної громади питань. Під головуванням міського голови Сергія Волошина та за участі 19 із 26-ти депутатів персонального складу ради розглянуто 60 питань порядку денного, включаючи різне.

За результатами відкритого поіменного голосування з використанням електронно-інформаційного ресурсу системи електронного голосування «ГОЛОС» прийнято відповідні рішення.

Одне із основних питань, через яке відбулося скликання сесії, стосувалося затвердження об’єктів соціальної інфраструктури міської ради, які планується підключити до широкосмугового Інтернету. На сьогоднішній день доступ до всесвітньої глобальної мережі став не просто першочерговою необхідністю для сучасного суспільства, а й важливою передумовою для розвитку громад та України в цілому. Міністерство цифрової трансформації України тримає курс на діджиталізацію країни, щоб кожному громадянину були доступні якісні й публічні онлайн-послуги на урядовій платформі «Дія».

Інтернет – це фундамент, на якому будується сучасна, успішна, розвинена цифрова держава. З метою розширення інтернет-мережі на території сільських населених пунктів Уряд затвердив розподіл 483,8 млн. грн для 670 із 1469 громад. До переліку громад, які отримають кошти з держбюджету для реалізації проєкту «Інтернет-субвенція», увійшла й Хорольська міська ТГ згідно з поданих і затверджених заявок на підключення. З метою отримання державних коштів у сумі 3,9 млн. грн. та забезпечення проведення прозорих тендерних закупівель, депутатами затверджено перелік об’єктів соціальної інфраструктури, які планується підключити до Інтернету. Держсубвенцію планується спрямувати на забезпечення доступу до Інтернету будинків культури, бібліотек, ФАПів, закладів дошкільної освіти та загальноосвітніх середніх шкіл у 25 населених пунктах громади.

Ще одне із питань, яке потребувало термінового вирішення, стосувалося забезпечення власним житлом дітей-сиріт, дітей, які позбавлені батьківського піклування та осіб з їх числа. З метою придбання житла для однієї з найбільш соціально вразливих громадян, унесено зміни до Програми соціального захисту населення Хорольської міської ради на 2021 рік. Цією Програмою передбачено виплату грошової компенсації дітям-сиротам, які перебувають на квартирному обліку, на основі співфінансування: 70% – з державного і 30% – з бюджету Хорольської міської ТГ.

У зв’язку з юридичними змінами Хорольського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, який перейменовано на Перший відділ Лубенського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, унесено відповідні зміни до Програми підтримки діяльності установи. Міська рада в рамках програми забезпечує фінансову підтримку для підготовки молоді до військової служби та призову до лав ЗСУ.

Традиційно, найбільший блок питань стосувався врегулювання земельних відносин на території міської ради. Після розгляду 51 питання, з урахуванням висновків профільної постійної комісії, прийнято відповідні рішення.

У цілому пленарне засідання 16 позачергової сесії пройшло плідно й результативно шляхом прийняття важливих рішень для створення передумов соціально-економічного розвитку громади.

 

Автор: Ірина ГРИГОРАШ

 

Оголошення
     
Позачергове засідання виконавчого комітету

17 травня 2022 року о 16:00 год. відбудеться одинадцяте позачергове засідання виконавчого комітету Хорольської міської ради за адресою: м.Хорол, вул.Незалежності, 78а

     
     
Позачергове засідання виконавчого комітету

10 травня 2022 року о 11-30 год. відбудеться дев'яте позачергове засідання виконавчого комітету Хорольської міської ради за адресою: м.Хорол, вул.Незалежності, 78а

     
     
Чергове засідання виконавчого комітету

17 травня 2022 року о 14-00 год. відбудеться десяте засідання виконавчого комітету Хорольської міської ради за адресою: м.Хорол, вул.Незалежності, 78а

     
Архів оголошень
ХОРОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА ЛУБЕНСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
  Адреса: 37800, м.Хорол, вул.1 Травня, №4 тел./факс (05362)33-3-44 E-mail: hmr37@ukr.net