Обговорення проєктів рішень
     
     
     

Полтавська обласна рада

Асоціація міст України

Полтавська ОДА

Сайт Президента України

Сайт газети Вісті Хорольщини

Полтавський обласний центр зайнятості

Я МАЮ ПРАВО

Не забути подвиг ветеранів!
2019-05-08

Священним обов’язком кожного з нас має бути повага й шанобливе ставлення до старшого покоління. Навчаючи молоде покоління бути вдячними нашим дідам-прадідам – славним захисникам у грізні воєнні роки минулого століття, ми повинні подавати власний приклад відношення до них із високими патріотичними почуттями та до історії свого народу в цілому.

Із кожним роком до Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні стає все менше й менше ветеранів-фронтовиків, все менше очевидців тих кривавих подій. Тих ветеранів, які дожили до сьогоднішнього дня, привітали з особливим для них святом – Великою Перемогою. Усього восьмеро інвалідів війни, наших дорогих хорольців, зустріли 74-ту переможну весну.

Особливо почесну вітальну місію міський голова Сергій Волошин виконав особисто разом зі своїм заступником Яною Карманською та головою громадської організації «Ветеран Хорола», редактором газети «Наш Хорол» Галиною Козловою. Привітали сивочолих ветеранів з наступаючим святом, поспілкувалися у теплій, дружній атмосфері, із зацікавленістю вислухали реальні історії із далекого минулого їхнього життя на фронтах і в тилу.

Та страшна реальність закарбувалася в їх пам’яті назавжди. Час лікує рани, епізодично пригадуються випробування холодом, голодом і тяжкою працею, щоб вижити в немислимих умовах, притуплюється біль непоправних втрат – у когось з них війна забрала батька, матір, сестер, братів, бойових товаришів. Але цей сильний біль не вщухне до їхнього останнього подиху, бо відчувається таки він у спогадах, у неприхованих емоціях.

Дорогі наші ветерани, щиросердно зичимо Вам міцного здоров’я, гарного настрою, а ще – зустріти не одну свою весну із Священною Перемогою!

 

Оголошення
     
Чергове засідання сесії

28 лютого 2020 року о 14-00 год. відбудеться пленарне засідання 75 сесії Хорольської міської ради за адресою: м.Хорол, вул.Незалежності, 37

     
     
Засідання виконавчого комітету

18 лютого 2020 року відбудеться друге планове засідання виконавчого комітету за адресою: м. Хорол, вул. Незалежності, 37

     
Архів оголошень
ХОРОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37800, м.Хорол, вул.Незалежності (колишня Карла Маркса), №37 тел./факс (05362)33-3-44 E-mail: hmr37@ukr.net