Обговорення проєктів рішень
     
     
     

Полтавська обласна рада

Асоціація міст України

Полтавська ОДА

Сайт Президента України

Сайт газети Вісті Хорольщини

Полтавський обласний центр зайнятості

Безоплатна правова допомога

Правовий вісник

захисту ситуацій працівників формувань надзвичайних рятівників інших підрозділів україни влади безпеки області терпіння україни! першими життя техногенного рятувальникам природного наслідкі
Мужнім та відважним рятувальникам честь і слава!
2020-09-17

Найсміливіші, найвідважніші чоловіки відзначають сьогодні, 17 вересня 2020 року, професійне свято – День рятівників України! З нагоди такої дати міський голова Сергій Волошин завітав до місцевих територіальних підрозділів органів виконавчої влади в Хорольському районі – Хорольського районного сектору ДСН України у Полтавській області та Державної пожежно-рятувальної частини  №20 м. Хорол.

Працівників підрозділів, які очолюють Віктор Володимирович Галкін та Анатолій Григорович Носенко, привітали представники місцевої влади та адресували щиросердні вітання. Традиційно кращих працівників пожежно-рятувального загону відзначено грамотами різних рівнів.

Мало кому відомо скільки сил, зусиль, терпіння, фізичної витривалості й моральної стійкості необхідно мати рятувальникам аби виконувати відповідальну суспільну місію. Досить часто їм доводиться ризикувати власним здоров’ям або навіть життям аби відвернути біду, приборкати стихійне лихо, локалізувати пожежу, визволити потерпілих із снігових заметів, врятувати людське життя в автокатастрофах. Перелік професійних обов’язків рятувальників на цьому не завершується, тому викликає велику шану й повагу за мужність і відвагу.

Саме рятувальники першими реагують на тривожні екстренні виклики, першими летять на допомогу. Вони цілодобово стоять на варті захисту життя і здоров’я людей, забезпечують наш спокій у цивільному житті, надійно захищають від природних надзвичайних ситуацій, техногенних лих та інших небезпечних ситуацій.

Шановні працівники та ветерани аварійно-рятувальних формувань, служб у справі захисту населення і територій від наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, пожежної безпеки, навчально-методичних центрів та консультативних пунктів цивільного захисту та безпеки життєдіяльності, членів комісій з ТЕБ і НС та інших спеціальних формувань міста, району, області та всієї України. Вітаємо Вас із професійним святом – Днем рятівників України!

Здоров'я Вам міцного, витримки, терпіння й сил. Нехай Ваша робота має попереджувальний характер, а пожежі й різні небезпечні надзвичайні ситуації природного, техногенного чи іншого походження будуть вкрай рідкісним явищем з мінімальною кількістю тривожних екстрених викликів. Усім Вам родинного благополуччя, достатку, миру, злагоди, добра і всіх життєвих гараздів.

 

Автор: Ірина ГРИГОРАШ

 

Оголошення
     
Увага!

КП "Комунсервіс" ставить до відома населення, що у четвер, 15 жовтня 2020 року із 8-00 до 17-00 год. буде тимчасово припинено водопостачання через порив на ділянці від центрального водогону по вул.Н.Сотні до перехрестя вул.Гоголя

Просимо вибачення за тимчасові незручності

     
     
Засідання виконавчого комітету

23 жовтня 2020 року відбудеться дванадцяте планове засідання виконавчого комітету Хорольської міської ради за адресою: м.Хорол, вул.Незалежності, 37

     
Архів оголошень
ХОРОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37800, м.Хорол, вул.Незалежності (колишня Карла Маркса), №37 тел./факс (05362)33-3-44 E-mail: hmr37@ukr.net