Обговорення проєктів рішень
     
     
     

Полтавська обласна рада

Асоціація міст України

Полтавська ОДА

Сайт Президента України

Сайт газети Вісті Хорольщини

Полтавський обласний центр зайнятості

Безоплатна правова допомога

Правовий вісник

Міжнародний день волонтерського руху
2017-12-05

Сьогодні, 5 грудня 2017 року, світова спільнота відзначає Міжнародний день волонтерів в ім'я економічного і соціального розвитку. З нагоди цієї дати у Хорольській районній бібліотеці був організований відкритий захід, присвячений волонтерському руху в нашій країні та на Хорольщині. На зустріч з представниками громади, учнівською молоддю та самими волонтерами мене запросили як міського голову і як одного з перших учасників волонтерського руху на Хорольщині.

Волонтерський рух на Україні став своєрідним проявом патріотизму і символом доброчинства, милосердя, боротьби заради національної свободи і цілісності України.

Для України волонтерський рух став особливим явищем, коли почалися бойові дії на Донбасі, і наших хлопців забирали на фронт без усього необхідного: без бронежилетів, касок, форми… Та що там казати про одяг, часом у хлопців був мінімальний запас їжі та води. Потужний волонтерський рух за участі усіх небайдужих розгорнувся і на Хорольщині. Із перших днів намагалися ми не полишати наших хлопців, забезпечували, чим могли.

Працівниці бібліотеки підготували чудовий сценарій, присвячений волонтерському рухові на Хорольщині. Присутні мали змогу згадати, як у перші роки АТО усі, незалежно від статків і статусу, долучалися до допомоги армії. Тоді усім миром збирали кошти (долучалися і підприємці, і прості люди), будинки культури проводили благодійні концерти, мешканці збирали продукти, консерви для відправки на фронт, учні плели маскувальні сітки...   

Розповіді ведучих, виступи наших найактивніших волонтерів про поїздки на фронт доповнили співом ансамблю «Берегиня», читанням патріотичними віршів знаних хорольських поетес. Був приємно вражений, з якою увагою слухали учні, з яким натхненням писали сьогодні хлопцям на фронт (уже найближчим часом ці листи відправляться на передову).   

Усіх вітаю з цією чудовою датою! Хочеться сьогодні щиро побажати наснаги, сил, мужності і міцного здоров’я усім волонтерам. Усім тим, хто цим займається, нерідко ризикуючи власним життям і здоров’ям, не заради слави і визнання, а щоб допомогти. Скажу, між іншим, що волонтер не лише на передовій. Кожен може ним стати, допомагаючи нужденним. Поряд з нами завжди є ті, хто потребує допомоги. Для цього не треба величезних коштів. Досить просто уваги і прикладених на благо комусь зусиль!

Оголошення
     
Чергове засідання сесії

22 липня 2020 року о 9-00 год. відбудеться пленарне засідання 80 сесії Хорольської міської ради (на подвір'ї) за адресою: м.Хорол, вул.Незалежності, 37

     
     
Засідання виконавчого комітету

14 липня 2020 року відбудеться дев'яте планове засідання виконавчого комітету Хорольської міської ради за адресою: м.Хорол, вул.Незалежності, 37

     
Архів оголошень
ХОРОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37800, м.Хорол, вул.Незалежності (колишня Карла Маркса), №37 тел./факс (05362)33-3-44 E-mail: hmr37@ukr.net