Обговорення проєктів рішень
     
     
     

Полтавська обласна рада

Асоціація міст України

Полтавська ОДА

Сайт Президента України

Сайт газети Вісті Хорольщини

Полтавський обласний центр зайнятості

Безоплатна правова допомога

Правовий вісник

Місто люди прикрашають
2019-09-25

Хорол – містечко особливе і основною його цінністю є люди. Він славиться людьми – талановитими, здібними, щирими, доброзичливими, дбайливими, щедрими, гостинними і працьовитими. Своїми добрими справами хорольці примножують матеріальні блага, культурні й духовні надбання, накопичують по крупинці цінну спадщину для наступних поколінь, створюють передумови для подальшого будівництва заможного, комфортного, з розвиненою інфраструктурою міста в майбутньому.

Хорольська міська рада, як орган місцевого самоврядування та суб’єкт владних повноважень, у першу чергу дбає про добробут і забезпечення інтересів та потреб містян. Влада міста докладає всіх можливих зусиль, аби кожен його мешканець міг із гідністю нести звання «Хоролець» і щоб жити в нашому Хоролі було престижно.

Глибоко поважаємо і цінуємо людей, які своїми досягненнями в різних сферах і професійними здобутками прославляють Хорол та формують його позитивний імідж у широкому географічному просторі. Щорічно, в урочистій церемонії з нагоди відзначення Дня міста та визволення Хорольщини від нацистських загарбників, проводиться нагородження Почесними грамотами, подяками та відзнаками різних рівнів кращих представників підприємств, установ та організацій міста, які визначено з-поміж інших за особливі заслуги перед містом.

Цьогоріч, за високі професійні здобутки, особистий внесок у соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Хорола, а також з нагоди відзначення 936-ої річниці з Дня заснування міста і 76-ої річниці визволення Хорольщини, відзначено працівників КП «Комунсервіс», міських дошкільних навчальних закладів і шкіл, районного будинку культури, медичних закладів (ЦРЛ і ПМСД), Хорольського агропромислового коледжу Полтавської державної аграрної академії, Міжрегіонального центру професійної перепідготовки звільнених у запас військовослужбовців, ПрАТ «Хорольський механічний завод», ТОВ «Хорольський завод дитячих продуктів харчування», територіального центру соціального обслуговування та інших структурних підрозділів Хорольської РДА. Нагрудними медалями міської ради «За вагомий внесок у розвиток міста» нагороджено 10 осіб – представників різних інститутів громадянського суспільства. Також грошовими преміями, цінними подарунками, сертифікатами, кубками, іменними табличками нагороджено переможців загальноміських конкурсів.

Із повним переліком нагороджених до Дня міста - 2019 можна ознайомитися у розпорядженні міського голови Сергія Волошина від 17 вересня 2019 року № 69-р – завантажити.

Оголошення
     
Позачергова сесія

13 квітня 2021 року о 10-00 год. відбудеться пленарне засідання 9 позачергової сесії Хорольської міської ради за адресою: м.Хорол, вул. 1 Травня

     
     
Позапланове засідання виконкому

30 березня 2021 року о 13-00 год. відбудеться сьоме позапланове засідання виконавчого комітету за адресою: м.Хорол, вул.Незалежності, 37

     
Архів оголошень
ХОРОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37800, м.Хорол, вул.Незалежності (колишня Карла Маркса), №37 тел./факс (05362)33-3-44 E-mail: hmr37@ukr.net