Обговорення проєктів рішень
     
     
     

Полтавська обласна рада

Асоціація міст України

Полтавська ОДА

Сайт Президента України

Сайт газети Вісті Хорольщини

Полтавський обласний центр зайнятості

Я МАЮ ПРАВО

Ми даруємо дітям життя, а вони наповнюють його змістом
2019-05-12

В Україні День матері відзначається щорічно 12 травня. Напередодні цього значимого й важливого для всього людства свята завітав до пологового відділення Хорольської центральної районної лікарні, щоб привітати новоспечених мам з народженням їх малят – наших нових громадян.

Міський голова Сергій Волошин разом з начальником Хорольського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Тамілою Потапенко вручили свідоцтва про народження чотирьом новим мешканцям Хорольського і сусіднього Семенівського району: Максиму Телешуну, Ярославу Колотію, Максиму Долінському та Ігорю Шаміну. Усі хлопчики народилися в переддень, а Максимка Телешун, як справжній представник сильної статі, 9 травня – у День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Разом із породіллями, немовлятами, керівником органу держреєстрації актів цивільного стану та завідуючою акушерсько-гінекологічного відділення Людмилою Величко зробили світлини на добру згадку. Міський голова адресував вітання батькам та новонародженим із побажаннями міцного здоров’я, благополуччя, родинного тепла, злагоди, достатку, миру і всілякого добра. Новонародженим хлопчикам передусім побажав стати гідними громадянами, хорошими добропорядними людьми і щоб ніколи в житті не доводилося захищати Батьківщину на лініях вогню.

 

Оголошення
     
Чергове засідання сесії

28 лютого 2020 року о 14-00 год. відбудеться пленарне засідання 75 сесії Хорольської міської ради за адресою: м.Хорол, вул.Незалежності, 37

     
     
Засідання виконавчого комітету

18 лютого 2020 року відбудеться друге планове засідання виконавчого комітету за адресою: м. Хорол, вул. Незалежності, 37

     
Архів оголошень
ХОРОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37800, м.Хорол, вул.Незалежності (колишня Карла Маркса), №37 тел./факс (05362)33-3-44 E-mail: hmr37@ukr.net