Обговорення проєктів рішень
     
     
     

Полтавська обласна рада

Асоціація міст України

Полтавська ОДА

Сайт Президента України

Сайт газети Вісті Хорольщини

Полтавський обласний центр зайнятості

Безоплатна правова допомога

Правовий вісник

Казкові новинки у міському сквері
2020-07-15

На календарі року вже екватор літа і все навкруги квітує та радує яскравим різнобарв’ям.  У міському сквері, біля центральної площі Хорола, облаштовано по-літньому затишну й колоритну декоративну фотозону. Понад місяць тому тут вдало знайшов своє місце дерев’яний колодязь із березових зрубів і створив доволі цікаву й казково дивовижну атмосферу.

У багатьох містян він викликав зацікавлення і прийшовся до душі. Чимало хорольців і гостей міста дали схвальну позитивну оцінку такому витвору мистецтва. Тепер це вже не просто елемент благоустрою і прикраса паркової алеї, а й улюблена для дітей і для дорослих фотозона.

Для більш довершеної композиції тут додатково облаштували дві дерев’яні фігури. Автор-виконавчець цих двох рукотворних шедеврів – Шестаков Євгеній Петрович, працівник виконавчого апарату Хорольської міської ради. Сподіваємося, що комедійні образи «Василини» і «Василя» сподобаються і створять веселий настрій. Що з цього вийшло, можете оцінити на власі очі.

 

Автор: Ірина ГРИГОРАШ

 

Оголошення
     
Засідання виконавчого комітету

26 січня 2021 року о 14-00 год. відбудеться друге планове засідання виконавчого комітету Хорольської міської ради за адресою: м.Хорол, вул. Незалежності, 37

     
     
Чергова сесія

29 січня 2021 року о 10-00 год. відбудеться пленарне засідання 5 сесії Хорольської міської ради восьмого скликання у залі засідань за адресою: м.Хорол, вул. 1 Травня, 4

     
Архів оголошень
ХОРОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37800, м.Хорол, вул.Незалежності (колишня Карла Маркса), №37 тел./факс (05362)33-3-44 E-mail: hmr37@ukr.net