Обговорення проєктів рішень
     
     
     

Полтавська обласна рада

Асоціація міст України

Полтавська ОДА

Сайт Президента України

Сайт газети Вісті Хорольщини

Полтавський обласний центр зайнятості

Я МАЮ ПРАВО

інвалідів фестивалю мистецтва голові огляд інвалідністю сергію крилах хорольської життя україни» баяні різних організації об’єднання заходу полтавщини святкового насиченою глядачі
Інклюзивний фестиваль "На крилах віри"
2018-11-15

«На крилах віри»… Під такою назвою з глибоким ідейним змістом на Хорольщині вкотре відбувся відкритий інклюзивний фестиваль. Огляд художньої самодіяльності проходив  15 листопада 2018 року в глядацькому залі Хорольського районного будинку культури за участі аматорів народного мистецтва з різних куточків Полтавщини. Ініціатором, організатором та ідейним натхненником святкового заходу був Хорольський місцевий осередок осіб з інвалідністю «Союз організації інвалідів України», який із січня цього року очолила директор Мартюк Катерина.

Цьогоріч свято проведено з особливим розмахом, творчим запалом, насиченою концертно-розважальною програмою, адже місцева громадська організація людей з інвалідністю відзначила 10-річний ювілей з початку своєї діяльності.

Почесну місію урочистого відкриття фестивалю було надано: виконувачу обов'язків голови Хорольської районної державної адміністрації Абрамову Сергію, голові Хорольської міської ради Волошину Сергію, голові Полтавського обласного осередку інвалідів «Союз організації інвалідів України» Чумаку Сергію та почесній гості з дружньої Німеччини – голові об’єднання людей з обмеженими фізичними можливостями в окрузі Мюриц і члену ради Об’єднання інвалідів у Мекленбурзі – Передня Померанія «За самовизначення і гідність» – фрау  Ханні Россек.   

До початку святкового заходу гості мали змогу оглянути представлені у холі вироби умільців декоративно-ужиткового мистецтва. Унікальні роботи представили на огляд майстри з різних міст Полтавщини: Артем’єва Наталія, Закаблук Іван, Бережна Алла, Рубанова Оксана, Войтенко Яна, Широконос Вікторія, Сімонян Жанетта, Миленко Тетяна, Самойленко Лілія, Шрамко Віра, Хрипко Антоніна, Кравець Олена, Харченко-Несмашна Валентина і Божко Марія. Фотошедеври представив на огляд естетам відомий хорольський фотомитець Радько Євгеній.  

Після урочистих промов традиційно звучав Гімн України та Гімн інвалідів.

З особливою теплотою глядачі сприйняли гумористичні виступи у формі лялькової вистави  «фестивальних бабок» з Полтави – Артем’євої Наталії та Бережної Алли, а також запальних сучасних бабок-танцівниць із сусідньої Семенівки. Авторським гумором про дружні та сімейні взаємовідносини повеселила глядацьку аудиторію Новак Любов. Безсмертний Володимир з Карлівки віртуозно грав на баяні, отримавши за виконання інструментального номеру зливи аплодисментів.

Найбільш витонченим і зворушливим, одночасно життєствердним, був цирково-акробатичний виступ сонячної дівчинки, найменшої учасниці фестивалю – Слюсаренко Віти з Лубен. Її окремо було нагороджено іноземною гостею Ханні Россек дипломом і подарунком на добру згадку. А найбільше запалив глядачів сольний номер Петрушенка Саміра з Шишак, доповнений танцювальним супроводом «циганського табору» у складі «барона» Євгена Халтуріна та чарівних «циганочок» Ковтун Анни і Штомпель Тетяни. Із глядацької зали люди ринулися підтанцьовувати та підспівувати визнаному улюбленцю публіки. Одним із таких улюбленців був і танцюрист Сімон Олег з м. Пирятин, який виконав хореографічні номери: «Чарлі» та «Єврейський танок».

Близько 80 учасників фестивалю від Хорольської міської ради нагороджено дипломами за творчу активність, оптимізм, популяризацію українського мистецтва та з нагоди 10-ої річниці заснування осередку для осіб з інвалідністю в Хорольському районі. Дипломи підкріпили щиросердними вітаннями та символічними подарунками на добру згадку про теплу зустріч у єдиному родинному колі. Саме в такому оточенні, поряд з людьми, яких спіткала нелегка життєва доля, переосмислюються всі життєві цінності. В основі повноцінного щасливого людського буття закладена серцевина стійкого духовно-морального та фізичного стану.  Саме на здоров’ї людини базуються всі інші життєво необхідні складові. Враховуючи те, що людське життя є найвищою соціальною цінністю, здоров’я беззаперечно і по праву можна вважати найвищою цінністю.

Враження від перегляду художніх номерів на відкритому інклюзивному фестивалі були незабутніми і залишать надовго приємні й зворушливі спогади. Неможливо описати словами, наскільки учасники концерту схвильовано, великодушно і з великою любов’ю й добротою в серці дарували глядачам атмосферу свята. Кожен артист демонстрував свої здібності й майстерність з особливим старанням, щиро, з непідробними емоціями. Зачіпало до глибини душі…

Фестивальна програма була насиченою різнобарвними і яскравими, як веселковий спектр, концертними номерами різноманітних жанрів. Глядачі були в захваті від сольного, хорового, акапельного співу, веселих гуморесок, сценок, авторських поетичних творів, танців, гри на баяні, гітарі та фортепіано у виконанні конкурсантів.

Від чистого серця хочеться побажати учасникам фестивалю не втрачати жагу до життя, легкого подолання труднощів, витримки, терпіння, сили волі й невичерпного оптимізму, усіляких гараздів, великих радощів і позитиву в кожну мить життя, доброго здоров’я й відмінного самопочуття. Летіть на крилах віри на зустріч заповітним мріям і сподіванням!

 

Оголошення
     
Чергове засідання сесії

31 січня 2020 року о 14-00 год. відбудеться пленарне засідання 74 сесії Хорольської міської ради за адресою: м.Хорол, вул.Незалежності, 37

     
     
Засідання виконавчого комітету

21 січня 2020 року о 14:00 год. відбудеться перше планове засідання виконавчого комітету за адресою: м.Хорол, вул.Незалежності, 37

     
Архів оголошень
ХОРОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37800, м.Хорол, вул.Незалежності (колишня Карла Маркса), №37 тел./факс (05362)33-3-44 E-mail: hmr37@ukr.net