Обговорення проєктів рішень
     
     
     

Полтавська обласна рада

Асоціація міст України

Полтавська ОДА

Сайт Президента України

Сайт газети Вісті Хорольщини

Полтавський обласний центр зайнятості

Я МАЮ ПРАВО

голова української храму районної міста церкви київського православної хорола хорольської також петро-павлівського участь патріархату особистий взяли заходах держави відродження полтавської
Духовне життя Хорола
2018-07-12

Духовне життя суспільства є міцним фундаментом, на якому будуються інші важливі складові. Це тонкий інструмент формування гармонійних взаємовідносин людини з оточуючим світом.  

Сьогодні, 12 липня 2018 року, православні віряни вшановують пам'ять святих апостолів Петра і Павла – небесних покровителів нашого міста. Цього дня в Петро-Павлівському храмі Полтавської єпархії Української православної церкви Київського патріархату відбулося ювілейне храмове свято з нагоди першого 10-річчя з дня його відбудови, а також 40-річчя церковного служіння його настоятеля, митрофорного протоієрея отця Василя (Симулика).

Апостоли Петро і Павло увійшли в історію як найревніші проповідувачі християнської віри. Святі були в числі основоположників розповсюдження цієї релігії по всьому світу. За свої релігійні погляди премудрі і верховні апостоли зазнали мученицької смерті, але пам'ять про них жива й донині. У богослужінні їх святої пам’яті та святкових молитовних заходах взяли участь архієпископ Полтавський і Кременчуцький Федір.

Настоятель Петро-Павлівського храму міста Хорола отець Васильотримав Орден Святого Рівноапостольного князя Володимира Великого ІІІ ступеня. Цією високою почесною нагородою Української православної церкви Київського Патріархату відзначено митрофорного протоієрея Петро-Павлівського храму за особистий внесок у справі відродження української держави і духовності, піднесення ролі Української Церкви в житті суспільства і держави.

В урочистих заходах взяли участь очільники місцевої районної влади: голова Хорольської районної ради Віра Анатоліївна Мартюк та т.в.о. голови Хорольської районної державної адміністрації Сергій Гаврилович Абрамов.

З нагоди храмового свята та подвійного ювілею Сергій Михайлович Волошин завітав як очільник міської влади разом зі своїм заступником з питань діяльності виконавчих органів ради Яною Юріївною Карманською до Петро-Павлівського храму міста Хорола, щоб оголосити подяку почесному громадянину міста, священнослужителю, митрофорному протоієрею, настоятелю храму, отцю, духовному наставнику, літератору, поету, публіцисту, композитору, художнику, науковцю Василю Васильовичу Симулику. Ця шанована в місті й далеко поза його межами людина отримує заслужено цю подяку за особистий вагомий внесок у духовний розвиток громади та активну просвітницьку діяльність. Це також дяка за те, що він веде людей дорогою святості, віри, любові, милосердя, єдності й миру до брам Божого Царства.

Міський голова від представників духовенства в особі Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета нагороджений Орденом Святого Миколая Чудотворця за заслуги з відродження духовності в Україні та утвердження Помісної Української Православної Церкви. Такими високими нагородами також удостоєні: депутат Полтавської обласної ради, голова правління ПрАТ «Хорольський механічний завод» Михайло Іванович Міщенко; депутат Хорольської районної ради, голова правління СВК «Перемога» Анатолій Григорович Пасюта; голова Староаврамівської сільської ради Олександр Анатолійович Лозенко.

Щиросердечно бажаємо процвітання Петропавлівському храму, настоятелю та прихожанам – міцного здоров’я, зміцнення віри, благословенного життєвого шляху, безмежного людського щастя, миру, добра, душевної краси, радості й Божої благодаті!

 

Оголошення
     
Чергове засідання сесії

31 січня 2020 року о 14-00 год. відбудеться пленарне засідання 74 сесії Хорольської міської ради за адресою: м.Хорол, вул.Незалежності, 37

     
     
Засідання виконавчого комітету

21 січня 2020 року о 14:00 год. відбудеться перше планове засідання виконавчого комітету за адресою: м.Хорол, вул.Незалежності, 37

     
Архів оголошень
ХОРОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37800, м.Хорол, вул.Незалежності (колишня Карла Маркса), №37 тел./факс (05362)33-3-44 E-mail: hmr37@ukr.net