Обговорення проєктів рішень
     
     
     

Полтавська обласна рада

Асоціація міст України

Полтавська ОДА

Сайт Президента України

Сайт газети Вісті Хорольщини

Полтавський обласний центр зайнятості

Я МАЮ ПРАВО

День пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 років
2019-11-22

Страшний голод, що штучно створили на нашій землі у 1932-1933 роках забрав за різними оцінками до 10 млн. життів. Людей, що своєю тяжкою працею самі вирощували зерно, залишили без окрайця хліба.

Сьогодні, 22 листопада 2019 року, у пам’ять про них зібралася хорольська громада у підніжжя високого хреста, що символізує нашу шану й співчуття до цих безневинних жертв режиму. Разом із активом громади, представниками установ, організацій, підприємств, навчальних закладів міста, прийшли до цього місця й поклали квіти. Школярі встановили лампадки, щоб ушанувати пам’ять тих, чиє життя забрав Голодомор. 

 За проханням ведучих заходу, які розповіли про жахливу події і назвали приблизні оцінки жертв, усі присутні схилили голови під час хвилини мовчання. Про моральний обов’язок пам’ятати про них, звертаючись у першу чергу до шкільної молоді, сказав заступник голови Хорольської районної ради Роман Главацький.

У ці дні не можеш не задумуватися про те, як цілими родинами гинули люди в ті страшні роки. Вони – ті, хто міг принести нове життя, ті, хто був самим життям, джерелом знань, традицій і прагнення до волі. За те й були вони закатованими й похованими в братських безіменних могилах.

За традицією, що утворилася уже в часи незалежності, ми щорічно у четверту суботу листопада поминаємо жертв Голоду. Щороку кожен небайдужий на своєму вікні запалює свічку у молитві за душі цих померлих.

Міський голова Сергій Волошин закликав і цього року кожного з нас долучитися до всеукраїнської акції «Свічка, що мерехтить у вікні», що відбудеться завтра о 16-00 год. Це – не тільки поминальна акція, а й традиція, що єднає нас, творить із нас націю, глибинно пов’язує сучасне і минуле покоління.

 

Оголошення
     
Чергове засідання сесії

29 травня 2020 року о 14:00 год. відбудеться пленарне засідання 78 сесії Хорольської міської ради (на подвір'ї) за адресою: м.Хорол, вул.Незалежності, 37

     
     
Засідання виконавчого комітету

19 травня 2020 року відбудеться сьоме планове засідання виконавчого комітету Хорольської міської ради за адресою: м.Хорол, вул.Незалежності, 37

     
Архів оголошень
ХОРОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37800, м.Хорол, вул.Незалежності (колишня Карла Маркса), №37 тел./факс (05362)33-3-44 E-mail: hmr37@ukr.net