Обговорення проєктів рішень
     
     
     

Полтавська обласна рада

Асоціація міст України

Полтавська ОДА

Сайт Президента України

Сайт газети Вісті Хорольщини

Полтавський обласний центр зайнятості

Я МАЮ ПРАВО

День пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 років
2019-11-22

Страшний голод, що штучно створили на нашій землі у 1932-1933 роках забрав за різними оцінками до 10 млн. життів. Людей, що своєю тяжкою працею самі вирощували зерно, залишили без окрайця хліба.

Сьогодні, 22 листопада 2019 року, у пам’ять про них зібралася хорольська громада у підніжжя високого хреста, що символізує нашу шану й співчуття до цих безневинних жертв режиму. Разом із активом громади, представниками установ, організацій, підприємств, навчальних закладів міста, прийшли до цього місця й поклали квіти. Школярі встановили лампадки, щоб ушанувати пам’ять тих, чиє життя забрав Голодомор. 

 За проханням ведучих заходу, які розповіли про жахливу події і назвали приблизні оцінки жертв, усі присутні схилили голови під час хвилини мовчання. Про моральний обов’язок пам’ятати про них, звертаючись у першу чергу до шкільної молоді, сказав заступник голови Хорольської районної ради Роман Главацький.

У ці дні не можеш не задумуватися про те, як цілими родинами гинули люди в ті страшні роки. Вони – ті, хто міг принести нове життя, ті, хто був самим життям, джерелом знань, традицій і прагнення до волі. За те й були вони закатованими й похованими в братських безіменних могилах.

За традицією, що утворилася уже в часи незалежності, ми щорічно у четверту суботу листопада поминаємо жертв Голоду. Щороку кожен небайдужий на своєму вікні запалює свічку у молитві за душі цих померлих.

Міський голова Сергій Волошин закликав і цього року кожного з нас долучитися до всеукраїнської акції «Свічка, що мерехтить у вікні», що відбудеться завтра о 16-00 год. Це – не тільки поминальна акція, а й традиція, що єднає нас, творить із нас націю, глибинно пов’язує сучасне і минуле покоління.

 

Оголошення
     
До уваги мешканців міста!

21-22 листопада 2019 року через проведення аварійно-відновлювальних робіт водопровідної мережі на місці пориву буде тимчасово припинено подачу води по вул.Коцюбинського, пров. Фруктовий та пров. Банний.

Просимо вибачення за тимчасові незручності! КП "Комунсервіс".

     
     
Чергове засідання сесії

29 листопада 2019 року о 14-00 год. відбудеться пленарне засідання 72 сесії Хорольської міської ради за адресою: м.Хорол, вул.Незалежності, 37

     
Архів оголошень
ХОРОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37800, м.Хорол, вул.Незалежності (колишня Карла Маркса), №37 тел./факс (05362)33-3-44 E-mail: hmr37@ukr.net