Обговорення проєктів рішень
     
     
     

Асоціація міст України

Полтавська ОДА

Сайт Президента України

Сайт газети Вісті Хорольщини

Полтавський обласний центр зайнятості

Безоплатна правова допомога

Правовий вісник

День Державного Прапора України
2016-08-23

   23 сепня 2016 року хорольці відзначили державне свято – День Державного Прапора України* урочистою ходою та мітингом біля пам’ятника Тарасу Шевченку. Святкову колону повели керівники місцевої влади голова райдержадміністрації Лариса Звірко, голова районної ради Віра Мартюк, міський голова Сергій Волошин, депутат Полтавської обласної ради Фахраддін Мухтаров та представники хорольських підприємств, установ і організацій. Святкова колона зібрала значну чисельну громаду міста і району, справжніх патріотів, свідомих громадян нашої держави, які прийшли віддати шану одному з головних державних символів, оберегу нашої країни – Державному Прапору.

Хорольці з гордістю підтримують національну традицію пошани Державного Прапора як святині, як символу боротьби за вільну, соборну, незалежну, суверенну, демократичну державу.

По центральній вулиці Небесної Сотні студенти Хорольського агропромислового коледжу Полтавської державної аграрної академії пронесли величезне полотно жовто-блакитного стягу. Вбрані в національні костюми юнаки та дівчата з гідністю та особливою звитягою тримали прапор до самого завершення урочистого дійства. До підніжжя пам’ятнику славному Кобзарю керівництво  району поклало квіти, після чого в ході урочистого заходу звернулося до громади Хорольщини зі святковою хвилюючою промовою.

Започатковано нову традицію до Дня Державного Прапора України – вручення очільниками місцевої влади юним громадянам України паспортів по досягненню 16-річного віку. Відчувалося піднесення патріотичного духу в хвилюючі і пам’ятні моменти вручення паспортів молоді, на яких покладаються великі надії на майбутнє в складному державотворчому процесі.

Змістовною і цікавою для глядачів була концертна програма, родзинкою якої були виступи танцювального гурту учнів Хорольського НВК та сольні дарунки молодих дарувань Хорольщини.

_____________________________________________________________________

*На загальнодержавному рівні свято встановлено указом Президента України Леоніда Кучми № 987/2004 «Про День Державного Прапора України» від 23.08.2004. Цей указ було доповнено Указом Президента України Віктора Ющенка № 602/2009 «Про внесення змін до Указу Президента України від 23 серпня 2004 року N 987», яким було засновано підняття Прапора України у День Державного Прапора України і під час інших державних свят та проведення загальнодержавних заходів.

 

Фото з урочистого святкування Дня Державного Прапора України можна переглянути тут.

Оголошення
     
Увага! Оголошення про проведення конкурсу!

Про проведення конкурсу для визначення опорного закладу серед закладів загальної середньої освіти Хорольської міської ради Лубенського району Полтавської області

     
     
Оголошення для споживачів природного газу

Хорольська ДЕГС Миргородського УЕГС повідомляє, що через виконання робіт на газопроводі високого тиску 25 серпня 2022 р. з 7-00 до 17-00 год. буде тимчасово припинено газопостачання у с.Грушине Лубенського району 

     
     
Позачергове засідання виконавчого комітету

10 серпня 2022 року о 14-00 год. відбудеться сімнадцяте позачергове засідання виконавчого комітету Хорольської міської ради за адресою: м.Хорол, вул.Незалежності, 78а

     
Архів оголошень
ХОРОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА ЛУБЕНСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
  Адреса: 37800, м.Хорол, вул.1 Травня, №4 тел./факс (05362)33-3-44 E-mail: hmr37@ukr.net