Обговорення проєктів рішень
     
     
     

Асоціація міст України

Полтавська ОДА

Сайт Президента України

Сайт газети Вісті Хорольщини

Полтавський обласний центр зайнятості

Безоплатна правова допомога

Правовий вісник

україни покрови пресвятої захисників держави! українського мужність жовтня повагу рідної дорогі захисника завжди героїв захисниць богородиці козацтва територіальної вдячність жителі
14 жовтня – День захисників і захисниць України, День козацтва і Покрови Пресвятої Богородиці
2021-10-13

Шановні мешканці Хорольської міської територіальної громади, дорогі українці!

14 жовтня, у світлий День Покрови Пресвятої Богородиці, у День українського козацтва, ми відзначаємо й День захисників і захисниць України! Це свято започатковане в нелегкі для нашої держави часи з метою вшанування мужності та героїзму захисників суверенітету та територіальної цілісності України. Наш народ завжди прагнув до незалежності, давав достойну відсіч загарбникам і відстоював рідну землю.

Усі ті, хто носить почесне звання захисника Вітчизни уособлюють етапи розвитку нашого славетного війська: ті хто боровся за перемогу над фашизмом, брав участь у локальних воєнних конфліктах, миротворчій діяльності та несе сьогодні нелегку військову службу в зоні АТО/ООС.  

Славну когорту мільйонів героїв, загиблих у різні часи за соборність та волю України, вже у двадцять першому столітті поповнили Герої Небесної Сотні та тисячі наших співвітчизників, які загинули за час неоголошеної війни на сході України. Обов’язок кожного з нас – завжди пам’ятати про цих героїв, котрі віддали життя захищаючи Україну.

Дорогі захисники і захисниці Української держави! Ви є спадкоємцями високої слави українського козацтва! Ваша мужність і патріотизм уже здобули повагу і вдячність жителів України, повагу та авторитет у всьому світі. Сердечно вітаю Вас з Днем захисника України – святом, яке увібрало в себе багаті та славні традиції, уособлює мужність і героїзм оборонців та визволителів рідної землі!

Бажаю Вам незламної волі, надійного родинного тилу, міцного здоров’я, звершення усіх Ваших мрій і побажань, високих досягнень на благо рідної краю та держави! Нехай надихає Вас у ділах сьогоденних і планах на прийдешнє велика сила Покрови Пресвятої Богородиці! Слава Україні!

 

З повагою – міський голова Сергій Волошин!

Оголошення
     
Засідання сесії

29 жовтня 2021 року о 10:00 год. відбудеться пленарне засідання двадцятої сесії Хорольської міської ради за адресою: м.Хорол, вул. 1 Травня, 4

     
     
Увага! Оголошується конкурс!

Оголошується конкурс на посаду керівника Тарасівського закладу загальної середньої освіти  І-ІІ ступенів Хорольської міської ради Лубенського  району Полтавської області

     
Архів оголошень
ХОРОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА ЛУБЕНСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
  Адреса: 37800, м.Хорол, вул.1 Травня, №4 тел./факс (05362)33-3-44 E-mail: hmr37@ukr.net