Обговорення проєктів рішень
     
     
     

Полтавська обласна рада

Асоціація міст України

Полтавська ОДА

Сайт Президента України

Сайт газети Вісті Хорольщини

Полтавський обласний центр зайнятості

Безоплатна правова допомога

Правовий вісник

україни добровольця українського боротьбі добровольці! життя мирне протистояння участі свято своїх святом період березня перших лавах добровільно готові народне
14 березня – День українського добровольця
2019-03-14

День українського добровольця є новим святом в нашому національному  календарі, однак це явище з давніх віків супроводжує наш відважний український народ у боротьбі за славу і волю. Саме українці володіють відмінними з-поміж інших націй унікальними яскравими рисами – високим патріотичним духом, небайдужістю до долі держави, своїх дітей і майбутніх поколінь, високою пошаною до пам’яті славних пращурів та готовністю принести в пожертву власну душу і життя за національну свободу.

Це свято стало актуальним після ескалації конфлікту на Сході України з ворожою Росією та проросійськими сепаратистськими бандитськими формуваннями. Україна й надалі втрачає найкращих своїх синів, цвіт нації у горнилі збройного протистояння північному сусіду за територіальну цілісність, суверенітет і мирне життя українців у звичному ритмі.

Події на Євромайдані, анексія Криму й спалах повномасштабної кривавої війни в Донецькій і Луганських областях України сколихнули й шокували світову спільноту. Часу та належного матеріально-технічного забезпечення сучасним озброєнням, військовою технікою та різними матеріальними засобами гостро бракувало для ефективної  організації протистояння агресору. Повноцінна офіційна координація збройним конфліктом на Донбасі, за участі основного державного захисника – Збройних сил України, була ускладнена не лише цими проблемами, а й величезними людськими втратами. У цей, найскладніший і найтривожніший для країни період, на допомогу прийшли саме прості українські патріоти, наші відважні добровольці!

Рівно п’ять років назад, 14 березня 2014 року, на полігоні в Нових Петрівцях Вишгородського району Київської області (біля резиденції екс-президента України Віктора Януковича «Межигір’я») понад 500 активістів-майданівців розпочали підготовку до участі в боротьбі за Батьківщину. Високі патріотичні наміри бійців самооборони, які організували Народне Віче і в перших лавах добровільно були готові боротися за державність України, – покладено в основу святкування Дня українського добровольця. Так з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, підвищенню суспільної уваги і турботи про учасників добровольчих формувань та на підтримку ініціативи громадськості, Постановою Верховної Ради України від 17 січня 2017 року № 1822-VIII установлено це свято.

До Хорольського районного військового комісаріату в період проведення мобілізації військовозобов’язаних, звернулися й небайдужі люди, наші сміливі земляки, які виявили високу патріотичну свідомість й міцну громадянську позицію. За їх мужність і відвагу, за наш з вами захист на лінії вогню, за ратний подвиг і мирне небо над Хорольщиною, ми в неокупному боргу.

Зі святом, шановні добровольці! Доземний уклін Вам і хвала, наші Герої!  Загиблим – вічна слава і пам'ять!

Оголошення
     
Чергове засідання сесії

1 липня 2020 року о 9-00 год. відбудеться пленарне засідання 79 сесії Хорольської міської ради (на подвір'ї) за адресою: м.Хорол, вул.Незалежності, 37

     
     
Чергове засідання сесії

26 червня 2020 року о 14-00 год. відбудеться пленарне засідання 79 сесії Хорольської міської ради (на подвір'ї) за адресою: м.Хорол, вул. Незалежності, 37

     
Архів оголошень
ХОРОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37800, м.Хорол, вул.Незалежності (колишня Карла Маркса), №37 тел./факс (05362)33-3-44 E-mail: hmr37@ukr.net