Обговорення проєктів рішень
     
     
     

Сайт Президента України

Безоплатна правова допомога

Всеукраїнська асоціація ОТГ

Відкритий бюджет

взяття облік безхазяйного міської хорольської майна нерухомого адресою лісянщина полтавської відповідно будинок лубенського лісна комітет повідомляє виконавчий знаходиться зняття облі
Повідомлення про взяття на облік безхазяйного майна
2024-07-02

Виконавчий комітет Хорольської міської ради повідомляє про взяття на облік безхазяйного нерухомого майна , що знаходиться за адресою: вул.Лісна, будинок 18, с.Лісянщина, Лубенського р-ну, Полтавської обл.

Відповідно до рішення 56 сесії Хорольської міської ради восьмого скликання від 21.06.2024 №2689 «Про взяття на облік безхазяйного нерухомого майна» та відповідно до ст.335 Цивільного кодексу України, виконавчий комітет Хорольської міської ради повідомляє про взяття на облік безхазяйного нерухомого майна , що знаходиться за адресою: вул. Лісна, будинок 18, с. Лісянщина, Лубенського р-ну, Полтавської обл.

Підстава: Витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про взяття на облік безхазяйного нерухомого майна від 01.07.2024 №385017920 , номер запису про взяття на облік: 21042.

Можливі власники вказаного майна мають право протягом року з дня взяття на облік  звернутися з підтверджуючими правовими документами до Хорольської міської ради для зняття його з обліку, як безхазяйного.

Для довідок звертатися у відділ з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства та благоустрою виконавчого комітету Хорольської міської ради за адресою: м.Хорол, вул. 1 Травня, 4, каб. №38 або за тел.: (05362)32-7-50

Оголошення
     
Повідомлення про результати громадського обговорення про перейменування топонімів

Звіт про результати проведення громадського обговорення щодо перейменування населених пунктів Хорольської міської територіальної громади (село Новоіванівка, село Бригадирівка, село Червоне)

     
     
Повідомлення про взяття на облік безхазяйного майна

Виконавчий комітет Хорольської міської ради повідомляє про взяття на облік безхазяйного нерухомого майна , що знаходиться за адресою: вул.Лісна, будинок 18, с.Лісянщина, Лубенського р-ну, Полтавської обл.

     
     
До уваги землекористувачів та землевласників Хорольської міської територіальної громади!

До уваги землекористувачів та землевласників, фізичних та юридичних осіб різних форм власності! До вашої уваги пропонується до розгляду Положення щодо встановлення розміру ставок орендної плати за користування земельними ділянками на території Хорольської міської територіальної громади.

     
Архів оголошень
ХОРОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА ЛУБЕНСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
  Адреса: 37800, м.Хорол, вул.1 Травня, №4 тел./факс: (05362)33-3-44 (гаряча лінія) E-mail: [email protected]