Обговорення проєктів рішень
     
     
     

Сайт Президента України

Безоплатна правова допомога

Всеукраїнська асоціація ОТГ

Відкритий бюджет

Ти як?

Оголошення про відкриті торги з особливостями
2024-09-04

Виконавчий комітет Хорольської міської ради Лубенського району Полтавської області проводить відкриті торги з особливостями з метою закупівлі товару 

Газ скраплений (скретч-картки та/або талони)

Код ДК 021:2015 – 09120000-6 Газове паливо

Очікувана вартість предмета закупівлі: 100 000,00 гривень (сто тисяч грн. 00 коп.) з ПДВ/без ПДВ.

Найменування предмету закупівлі: Газ скраплений (скретч-картки та/або талони) код ДК 021:2015 – 09120000-6 Газове паливо.

Місце поставки товару: скретч-картки або талони: 37800, Полтавська область, Лубенський район, місто Хорол, вулиця Соборності, будинок 4. Товар у вигляді палива на АЗС, які розташовані на території Хорольської міської територіальної громади Лубенського району Полтавської області.

Строк поставки товару: до 31 грудня 2024 року включно.

Кількість: 3 432 літрів.

 

Інформація про технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі

«Газ скраплений (скретч-картки та/або талони»

Код згідно ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» 09120000-6

Газове паливо

ВИМОГИ

щодо характеристик газу скрапленого

з/п

Найменування товару

Одиниця виміру

Кількість, обсяг поставки (передачі) товару

Примітки*

1

Газ скраплений

літр

3 432

Газ скраплений,

по відомостях обліку видачі паливно-мастильних матеріалів


   

   

 

Оголошення
     
Увага! Громадське обговорення

Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення щодо формування мережі закладів загальної середньої освіти Хорольської міської ради на 2024-2026 роки у 2026 році

     
     
Повідомлення про засідання виконавчого комітету

У вівторок, 15 вересня 2026 року о 14:00 год., у залі засідань Хорольської міської ради відбудеться 20 чергове засідання виконавчого комітету за адресою: м.Хорол, вул.Соборності, 4

     
     
Оголошення про наміри зміни тарифу

Оголошення КП "Комунсервіс" про намір здійснити зміну тарифу на послугу з централізованого водовідведення для юридичних осіб, які фінансуються з державного або місцевого бюджетів

     
     
Інформаційне поідомлення про проведення конкурсного відбору

Інформаційне повідомлення про проведення конкурсного відбору суб’єкту оціночної діяльності, який здійснюватиме оцінку об’єкту комунальної власності для цілей продажу. Найменування та місцезнаходження об’єкту оцінки: будівля сільського клубу загальною площею 265,4 кв.м., який розміщений по вулиці Центральній, будинок 15Б в с.Ковтуни Лубенського р-ну Полтавської обл.

     
Архів оголошень
ХОРОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37800, м.Хорол, вул.Соборності, 4, Тел.: (05362)33-3-44 (гаряча лінія),
E-mail: [email protected]