Обговорення проєктів рішень
     
     
     

Полтавська ОВА

Сайт Президента України

Полтавський обласний центр зайнятості

Безоплатна правова допомога

Всеукраїнська асоціація ОТГ

Відкритий бюджет

студентів чехії листопада відзначають широкі україні дорослих молодості свято веселого відсутності життя коледж фаховий хорольський спільноті зокрема агропромисловий міжрегіональному професійної
Зі святом молодості, романтики, веселого життя та відсутності дорослих проблем!
2023-11-17

17 листопада в Україні та світі відзначають День студента. На жаль, фундаментом дати святкування стали трагічні події 1939 року. В Чехії під час мирної демонстрації один зі студентів був важко поранений поліцією. Отримані ушкодження були несумісні з життям і студент помер, а окупаційна влада на чолі з Гітлером прийняла рішення закрити всі вищі навчальні заклади Чехії на три роки.

17 листопада 1939 року під час протестів багато студентів було арештовано, більшість з них було відправлено до концтаборів, деякі з них були розстріляні.

У наші дні цей день вже не трактується як трагедія. Навпаки, цього дня відзначають свято молодості, веселого життя та відсутності дорослих проблем. В України свято офіційно було утверджено Указом Президента в 1999 році. З того часу українське студентство має свій «професійний» день.

Роки студентства незрівнянні й незабутні. Під час навчання у вищих навчальних закладах чи коледжах на студентів чекає стільки всього цікавого та непередбаченого. У студентські роки здається, що немає нічого неможливого й весь світ грає найяскравішими барвами. Перед студентами простягаються широкі незвідані дороги самоствердження і самореалізації, широкі горизонти перспектив та можливостей.

Бажаю студентській спільноті, а зокрема ВСП «Хорольський агропромисловий фаховий коледж Полтавської ПДАА» та Хорольському міжрегіональному центру професійної перепідготовки звільнених у запас військовослужбовців, не втрачати впевненості у своєму успіху і завжди досягати своїх кращих перемог. Мирного неба над головою, здоров’я, наснаги, високих здобутків і грандіозних звершень. Великих вам прагнень і незгасаючого ентузіазму на шляху до щасливого майбутнього у вільній і заможній Україні.

 

З повагою – міський голова Сергій ВОЛОШИН

Оголошення
     
Повідомлення про скликання позачергового виконавчого комітету

8 грудня 2023 року о  10-00 год. відбудеться двадцять перше позачергове засідання виконавчого комітету Хорольської міської ради за адресою:
          м.Хорол, вул.1 Травня, 4

     
     
Повідомлення про скликання чергового виконавчого комітету

19 грудня 2023 року о  14-00 год. відбудеться двадцять друге чергове засідання виконавчого комітету Хорольської міської ради за адресою:
        м.Хорол, вул.1 Травня, 4

     
     
Увага, повідомлення про аукціон
Про скасування електронного аукціону зі зниженням стартової ціни №06050 по продажу нежитлової будівлі ясла-садка «Незабудка», яка розміщена по вулиці Молодіжна, будинок 13 в м.Хорол, автоматично оголошеного електронною торговою системою.
     
Архів оголошень
ХОРОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА ЛУБЕНСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
  Адреса: 37800, м.Хорол, вул.1 Травня, №4 тел./факс: (05362)33-3-44 (гаряча лінія) E-mail: [email protected]