Обговорення проєктів рішень
     
     
     

Полтавська ОВА

Сайт Президента України

Полтавський обласний центр зайнятості

Безоплатна правова допомога

Всеукраїнська асоціація ОТГ

Відкритий бюджет

Земельні ділянки іноземців з числа громадян рф підлягають конфіскації у власність держави
2024-02-07

Лубенською окружною прокуратурою встановлено факти володіння  громадянами держави-агресора російської федерації на території Хорольської територіальної громади земельними ділянками сільськогосподарського призначення загальною площею 8,87 га вартістю 235 тис.грн., які ними було набуто на підставі свідоцтва про право на спадщину. 

За змістом частини 4 статті 81 Земельного кодексу України землі сільськогосподарського призначення, прийняті у спадщину іноземцями, а також особами без громадянства, протягом року підлягають відчуженню.

У разі, якщо відповідно до закону власник земельної ділянки зобов’язаний відчужити її протягом певного строку і земельна ділянка не була відчужена ним протягом такого строку, така ділянка підлягає конфіскації за рішенням суду.

При цьому, громадяни рф не використали своє право на таке відчудження.

Наслідком чого стало звернення прокурора до місцевого суду з 2 позовними заявами про конфіскацію вказаних земельних ділянок у власність держави .

На даний час позовні заяви прокурора перебувають на розгляді Хорольського районного суду Полтавської області.

 

Хорольський відділ Лубенської окружної прокуратури

Оголошення
     
Повідомлення про кандидатів на заміщення посади

28 лютого 2024 року відбулося І засідання конкурсної комісії на заміщення посади керівника Мусіївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Хорольської міської ради Лубенського району Полтавської області.

     
     
Повідомлення про скликання виконавчого комітету

29 лютого 2024 року о 10-00 год. відбудеться третє позачергове засідання виконавчого комітету Хорольської міської ради за адресою: м.Хорол, вул.1 Травня,4

     
     
Повідомлення про проведення конкурсу

Інформаційне повідомлення про проведення конкурсного відбору суб’єкту оціночної діяльності, який здійснюватиме оцінку об’єктів оренди

     
Архів оголошень
ХОРОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА ЛУБЕНСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
  Адреса: 37800, м.Хорол, вул.1 Травня, №4 тел./факс: (05362)33-3-44 (гаряча лінія) E-mail: [email protected]