Обговорення проєктів рішень
     
     
     

Сайт Президента України

Безоплатна правова допомога

Всеукраїнська асоціація ОТГ

Відкритий бюджет

україні економічних кооперативів світі співпраці липня міжнародним конфліктами воєнними оборони відбувається неприйнятними маємо напрямках підтримки усвідомлювати необхідність мир» поняття життєдіяльності
З Міжнародним днем кооперацій!
2024-07-06

У 1992 році Генеральна Асамблея проголосила першу суботу липня Міжнародним днем кооперативів. Цього року професійне свято припадає на 6 липня і відзначається в усьому світі та в Україні 32 рік поспіль. Цей день – чудова нагода заявити, що наші підприємства здатні витримати конкуренцію, створюють оптимальні умови для виробників і споживачів. 

Кооперація – це спосіб організації суспільних економічних відносин, що в Україні має 200-річну підтверджену історію і сьогодні є найбільш зрозумілим шляхом до сталого майбутнього в соціальних, економічних та екологічних сферах. Тільки в синергії, співпраці та єдності можливо досягти злагоджених дій та успішних результатів у будь-якій сфері життєдіяльності.

А ще поняття «співпраця» можна назвати синонімом поняттю «мир». У світі, який охоплений неприйнятними воєнними конфліктами, як це відбувається нині в Україні, ми маємо усвідомлювати необхідність співпраці по всіх напрямках задля підтримки Сил Оборони України і відновлення миру на рідній землі.

Усіх причетних працівників і ветеранів кооперативів зі святом! Усім міцного здоров'я, добра, миру, щастя, благополуччя й плідної праці на благо нашого краю, громади та подальшого розвитку кооперативного руху України!

 

З повагою, міський голова – Сергій ВОЛОШИН

Оголошення
     
Повідомлення про результати громадського обговорення про перейменування топонімів

Звіт про результати проведення громадського обговорення щодо перейменування населених пунктів Хорольської міської територіальної громади (село Новоіванівка, село Бригадирівка, село Червоне)

     
     
Повідомлення про взяття на облік безхазяйного майна

Виконавчий комітет Хорольської міської ради повідомляє про взяття на облік безхазяйного нерухомого майна , що знаходиться за адресою: вул.Лісна, будинок 18, с.Лісянщина, Лубенського р-ну, Полтавської обл.

     
     
До уваги землекористувачів та землевласників Хорольської міської територіальної громади!

До уваги землекористувачів та землевласників, фізичних та юридичних осіб різних форм власності! До вашої уваги пропонується до розгляду Положення щодо встановлення розміру ставок орендної плати за користування земельними ділянками на території Хорольської міської територіальної громади.

     
Архів оголошень
ХОРОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА ЛУБЕНСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
  Адреса: 37800, м.Хорол, вул.1 Травня, №4 тел./факс: (05362)33-3-44 (гаряча лінія) E-mail: [email protected]