Обговорення проєктів рішень
     
     
     

Полтавська ОВА

Сайт Президента України

Полтавський обласний центр зайнятості

Безоплатна правова допомога

Всеукраїнська асоціація ОТГ

Відкритий бюджет

дітей ініціативи славної приєднуємося вітаємо їхніх кожного житті нехай батьків! свята нагоди духовного умови створювати спокій фізичного розвитку завдання
Вітання до Всесвітнього дня дитини!
2023-11-20

Це світле свято створене насамперед для привернення уваги громадськості до актуальних проблем дітей, адже вони потребують особливого захисту, турботи і піклування. 20 листопада Україна разом із міжнародною спільнотою відзначає Всесвітній день дитини, проголошений Генеральною Асамблеєю ООН ще в 1954 році.

Сьогодні ми, дорослі, повинні глибоко усвідомлювати ту відповідальність, яка лежить на нас за долі малюків, підлітків та юнацтва. Наповнювати життя молодого покоління радістю, захищати дитячий спокій, створювати умови для духовного і фізичного розвитку – наш святий обов’язок та головне завдання.

Тож, з нагоди свята ми приєднуємося до славної ініціативи й вітаємо всіх дітей та їхніх батьків! Нехай у житті кожного обов’язково засяє зірка, що вкаже шлях до щасливого майбутнього. Зичу якомога більше щирих посмішок, приємних несподіванок долі, веселих та надійних друзів. Міцного здоров’я вам, любі наші діти, удачі на життєвих дорогах під мирним небом України!

 

Оголошення
     
Повідомлення про скликання позачергового виконавчого комітету

8 грудня 2023 року о  10-00 год. відбудеться двадцять перше позачергове засідання виконавчого комітету Хорольської міської ради за адресою:
          м.Хорол, вул.1 Травня, 4

     
     
Повідомлення про скликання чергового виконавчого комітету

19 грудня 2023 року о  14-00 год. відбудеться двадцять друге чергове засідання виконавчого комітету Хорольської міської ради за адресою:
        м.Хорол, вул.1 Травня, 4

     
     
Увага, повідомлення про аукціон
Про скасування електронного аукціону зі зниженням стартової ціни №06050 по продажу нежитлової будівлі ясла-садка «Незабудка», яка розміщена по вулиці Молодіжна, будинок 13 в м.Хорол, автоматично оголошеного електронною торговою системою.
     
Архів оголошень
ХОРОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА ЛУБЕНСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
  Адреса: 37800, м.Хорол, вул.1 Травня, №4 тел./факс: (05362)33-3-44 (гаряча лінія) E-mail: [email protected]