Обговорення проєктів рішень
     
     
     

Сайт Президента України

Безоплатна правова допомога

Всеукраїнська асоціація ОТГ

Відкритий бюджет

Урочистості з нагоди відзначення професійного свята захисників правопорядку Хорольщини
2024-07-04

4 липня 2024 року з нагоди 9 річниці відзначення Дня національної поліції України міський голова Сергій Волошин привітав начальника майора поліції Антона Супруненка та особовий склад відділення поліції №2 Лубенського районного відділу поліції ГУНП в Полтавській області. У рамках лаконічного святкування відбулася церемонія вручення грамот міського голови та місцевого відділення поліції.

Особлива увага була прикута до поліцейських, які виявили високий професіоналізм при виконанні службових обов’язків. Міський голова нагородив 12 кращих співробітників місцевої поліції грамотами за сумлінне та професійне виконання службових обов’язків і завдань, пов’язаних із охороною прав і свобод людини, протидією злочинності, підтримання публічної безпеки та порядку. Очільник громади підкреслив значення та роль Національної поліції в умовах непростого сьогодення та висловив слова щирої вдячності за співпрацю з органами місцевого самоврядування задля забезпечення повноцінного життєвого середовища, безпеки та спокою мешканців громади і внутрішньо переміщених осіб. Серед нагороджених були представники різних підрозділів поліції: патрульної служби, слідчих відділів, кримінальної поліції, дільничної інспекції, , зонального сектору та дізнання, чергової частини, превенції та оперуповноважені.

Сергій Михайлович відмітив, що особовий склад поліції поновився молодими співробітниками, тож побажав їм успіхів у професійних починаннях та переймати досвід у більш досвідчених колег-наставників.

Усім вартовим правопорядку бажаємо міцного здоров’я, гідного рівня життя, нових досягнень у роботі та просування службовими сходами. Нехай профілактична робота витісняє ту, яка пов’язана з ризиками та екстремальними небезпечними ситуаціями.

Вічна слава і світла пам’ять тим, хто навіки залишився в строю Національної поліції України, віддавши життя Батьківщині.

Дякуємо за службу та вірність присязі! Зі святом, наші доблесні поліцейські – захисники правопорядку!

 

Автор і фото: Ірина ГРИГОРАШ

 

Оголошення
     
Повідомлення про результати громадського обговорення про перейменування топонімів

Звіт про результати проведення громадського обговорення щодо перейменування населених пунктів Хорольської міської територіальної громади (село Новоіванівка, село Бригадирівка, село Червоне)

     
     
Повідомлення про взяття на облік безхазяйного майна

Виконавчий комітет Хорольської міської ради повідомляє про взяття на облік безхазяйного нерухомого майна , що знаходиться за адресою: вул.Лісна, будинок 18, с.Лісянщина, Лубенського р-ну, Полтавської обл.

     
     
До уваги землекористувачів та землевласників Хорольської міської територіальної громади!

До уваги землекористувачів та землевласників, фізичних та юридичних осіб різних форм власності! До вашої уваги пропонується до розгляду Положення щодо встановлення розміру ставок орендної плати за користування земельними ділянками на території Хорольської міської територіальної громади.

     
Архів оголошень
ХОРОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА ЛУБЕНСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
  Адреса: 37800, м.Хорол, вул.1 Травня, №4 тел./факс: (05362)33-3-44 (гаряча лінія) E-mail: [email protected]