Обговорення проєктів рішень
     
     
     

Сайт Президента України

Безоплатна правова допомога

Всеукраїнська асоціація ОТГ

Відкритий бюджет

Шановні захисники правопорядку, працівники поліції, ветерани органів внутрішніх справ та пенсіонери!
2024-07-04

Прийміть щирі вітання з професійним святом та з нагоди 9-ої річниці відзначення Дня національної поліції України. Служба у лавах поліції України ніколи не була легкою справою, особливо у період особливого правового режиму воєнного стану в Україні. Забезпечувати порядок у громаді, ефективно взаємодіяти з органами державної влади, місцевого самоврядування, військовими підрозділами, і разом з тим формувати довіру населення до правоохоронної системи – це складні задачі, які ви кожного дня виконуєте з гідністю.

Ви підтримуєте спокій та безпеку на вулицях нашої громади, забезпечуєте охорону громадського порядку, розкриваєте злочини та попереджуєте їх скоєння. Від імені всіх жителів Хорольської громади дякую вам за самовіддану сумлінну службу народові і державі! Нехай Бог оберігає кожного Захисника-поліцейського на фронтових лініях оборони від російської навали. Нехай почесна праця повертається людською вдячністю та повагою, а ваші мужність та професіоналізм завжди служать людям.

Бажаю всім, а особливо начальнику та особовому складу відділення поліції №2 Лубенського РВП ГУНП в Полтавській області, аби профілактична робота повністю витіснила ту, яка пов’язана з ризиками і екстремальними ситуаціями. Бажаю всім захисникам правопорядку міцного здоров’я, фізичної та моральної витривалості, оптимістичного налаштування на життя та стійкості. Людського щастя, переможного миру, стабільності й добробуту вашим родинам!

Зі святом! Дякуємо за безпеку!

 

З повагою, міський голова – Сергій ВОЛОШИН
   

Оголошення
     
Повідомлення про результати громадського обговорення про перейменування топонімів

Звіт про результати проведення громадського обговорення щодо перейменування населених пунктів Хорольської міської територіальної громади (село Новоіванівка, село Бригадирівка, село Червоне)

     
     
Повідомлення про взяття на облік безхазяйного майна

Виконавчий комітет Хорольської міської ради повідомляє про взяття на облік безхазяйного нерухомого майна , що знаходиться за адресою: вул.Лісна, будинок 18, с.Лісянщина, Лубенського р-ну, Полтавської обл.

     
     
До уваги землекористувачів та землевласників Хорольської міської територіальної громади!

До уваги землекористувачів та землевласників, фізичних та юридичних осіб різних форм власності! До вашої уваги пропонується до розгляду Положення щодо встановлення розміру ставок орендної плати за користування земельними ділянками на території Хорольської міської територіальної громади.

     
Архів оголошень
ХОРОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА ЛУБЕНСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
  Адреса: 37800, м.Хорол, вул.1 Травня, №4 тел./факс: (05362)33-3-44 (гаряча лінія) E-mail: [email protected]