Обговорення проєктів рішень
     
     
     

Полтавська ОВА

Сайт Президента України

Полтавський обласний центр зайнятості

Безоплатна правова допомога

Всеукраїнська асоціація ОТГ

Відкритий бюджет

статистики населення статистика працівників маючи країні нашій сфери суспільство даних років роботи статистичної перепису багато служб інформації працівники інформацію
Шановні працівники та ветерани служб статистики!
2023-12-05

У відповідальні моменти життя ми всі потребуємо достовірної, чіткої та доступної інформації, яка є незалежною від емоцій чи інтересів інших осіб. Саме тоді на допомогу приходить статистика. Маючи змогу проаналізувати об’єктивні, «сухі» числа, ми отримуємо більше можливостей, а суспільство в цілому – більш ефективну економіку, політику та дієві соціальні програми.

Для того, щоб офіційна статистика в нашій країні відповідала світовим стандартам, працівники цієї сфери прикладають багато зусиль. Саме їх праці присвячено професійне свято –  День працівників статистики в Україні, який відзначають щорічно 5 грудня.

Ця дата пов’язана з проведенням у 2001 році першого Всеукраїнського перепису населення, найбільш масштабної статистичної роботи. Але перепис населення– це лише мала частина роботи служб статистики. Після здобуття незалежності Україна почала будувати свою систему офіційної статистики відповідно до європейських та світових вимог. Втім, українська статистика зараз відчуває необхідність реформування та осучаснення. На сьогодні бракує якісної статистичної інформації для правильних рішень на державному рівні. Давно існує потреба сучасного перепису населення, якого не було вже майже двадцять років. Неможливо ефективно керувати країною, не маючи уявлення навіть про кількісний та якісний склад населення. Пересічному громадянину не завжди легко знайти потрібну статистичну інформацію, так як у нас досі не створена єдина система даних. День працівників української статистики покликаний не лише проінформувати про плани й досягнення, але й привернути увагу громадськості та держави до недоліків та проблем статистичного відомства в нашій країні.

Вітаємо працівників сфери статистики, які багато років поспіль з великою відповідальністю та ентузіазмом обробляють гігабайти даних та забезпечують суспільство важливим інструментом – статистичною інформацією. Працівникам бажаємо точних прогнозів і тільки прогресивної динаміки, ветаранам – родинного затишку й благополуччя, усім нам – мирного майбутнього в процвітаючій і вільній Україні!

 

З повагою – міський голова Сергій ВОЛОШИН

Оголошення
     
Повідомлення про кандидатів на заміщення посади

28 лютого 2024 року відбулося І засідання конкурсної комісії на заміщення посади керівника Мусіївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Хорольської міської ради Лубенського району Полтавської області.

     
     
Повідомлення про скликання виконавчого комітету

29 лютого 2024 року о 10-00 год. відбудеться третє позачергове засідання виконавчого комітету Хорольської міської ради за адресою: м.Хорол, вул.1 Травня,4

     
     
Повідомлення про проведення конкурсу

Інформаційне повідомлення про проведення конкурсного відбору суб’єкту оціночної діяльності, який здійснюватиме оцінку об’єктів оренди

     
Архів оголошень
ХОРОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА ЛУБЕНСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
  Адреса: 37800, м.Хорол, вул.1 Травня, №4 тел./факс: (05362)33-3-44 (гаряча лінія) E-mail: [email protected]