Обговорення проєктів рішень
     
     
     

Полтавська ОВА

Сайт Президента України

Полтавський обласний центр зайнятості

Безоплатна правова допомога

Всеукраїнська асоціація ОТГ

Відкритий бюджет

місцевого громади міської людей свято самоврядування територіальної сьогодення мешканця відповідальність територіальних громад рідного кожного самоврядування! органів благо забезпеченню умовах
Шановні працівники та ветерани органів місцевого самоврядування!
2023-12-07

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня місцевого самоврядування! Реалії непростого сьогодення ставлять перед нами непросте завдання – спільними зусиллями захистити Україну від посягань російського агресора та побудувати державу європейського зразка для щасливого майбутнього нинішнього покоління та нащадків. Органи місцевого самоврядування відіграють важливу роль у демократизації суспільства, розвитку територіальних громад та несуть велику відповідальність за забезпечення належних умов проживання своїх мешканців.

Це свято об’єднує людей з активною життєвою позицією, лідерів територіальних громад, умілих організаторів, що не дивлячись на труднощі, переймаються проблемами людей. День місцевого самоврядування – свято нашої громади, свято кожного її мешканця, адже разом – ми сила!

Висловлюю щиру вдячність депутатам міської ради, членам виконавчого комітету, громадським активістам, працівникам міської ради та її виконавчих органів, які демонструють самовідданість у роботі, професіоналізм та відповідальність у важливій спільні справі по забезпеченню життєдіяльності громади та служінню на благо людей. Саме ви, представляючи інтереси Хорольської міської територіальної громади, забезпечуєте право кожного її мешканця бути почутим.

Особливі слова подяки ветеранам місцевого самоврядування, які віддали часточку своєї душі в його становлення та розвиток. Уклін і шана усім, хто в нинішніх надскладних умовах воєнного часу працює на благо територіальної громади, за любов до рідного краю, самовіддану щоденну працю, високу активність у громадському житті, непереборне бажання здолати непрості проблеми сьогодення.

Щиросердно бажаю кожній родині, кожному мешканцю міцного здоров`я, достатку й благополуччя. Нехай усі життєві негаразди обходять Вас стороною, а непохитна віра у щасливе мирне майбутнє рідного краю та держави додають усім нам сил, терпіння та наснаги!

 

 

 

З повагою – міський голова Сергій ВОЛОШИН!

Оголошення
     
Повідомлення про кандидатів на заміщення посади

28 лютого 2024 року відбулося І засідання конкурсної комісії на заміщення посади керівника Мусіївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Хорольської міської ради Лубенського району Полтавської області.

     
     
Повідомлення про скликання виконавчого комітету

29 лютого 2024 року о 10-00 год. відбудеться третє позачергове засідання виконавчого комітету Хорольської міської ради за адресою: м.Хорол, вул.1 Травня,4

     
     
Повідомлення про проведення конкурсу

Інформаційне повідомлення про проведення конкурсного відбору суб’єкту оціночної діяльності, який здійснюватиме оцінку об’єктів оренди

     
Архів оголошень
ХОРОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА ЛУБЕНСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
  Адреса: 37800, м.Хорол, вул.1 Травня, №4 тел./факс: (05362)33-3-44 (гаряча лінія) E-mail: [email protected]