Обговорення проєктів рішень
     
     
     

Сайт Президента України

Безоплатна правова допомога

Всеукраїнська асоціація ОТГ

Відкритий бюджет

свято листопада україни професійне радіо бажаю працівники телебачення кожного захоплюючих роботи сюжетів успішної діяльності інформації корисної бравої веселих святкової
Шановні працівники радіостанцій, телебачення та зв’язку, дорогі ветерани медійної сфери!
2023-11-16

16 листопада своє професійне свято щорічно святкують працівники радіо, телебачення та зв'язку України.  За часів незалежності України, 1994 року, Укртелерадіокомпанія запропонувала встановити 16 листопада як професійне свято для теле-, радіопрацівників, оскільки саме цього дня 1924 року в Харкові вийшла в етер перша передача Українського радіо.

11 листопада 1994 року свято було встановлено відповідним президентським указом, тож це свято відзначається в нашій державі вже 29 років поспіль. Світ без радіо- і телезв'язку складно було б назвати прекрасним. Адже тут можуть розповісти про все і для кожного, надихнути приємною музикою, задати бадьорий тон всьому дню!

Бажаю усім причетним до цієї святкової дати радісних новин, чудових ідей, бравої роботи, успішної діяльності, веселих сюжетів, корисної інформації, захоплюючих занять та великого щастя на життєвому шляху до мирної та процвітаючої України. А найбільше бажаю почути нарешті в радіоефірі та по телебаченню найочікуванішу для кожного українця новину про відновлення миру а рідній землі.

 

З повагою – міський голова Сергій ВОЛОШИН

Оголошення
     
Повідомлення про результати громадського обговорення про перейменування топонімів

Звіт про результати проведення громадського обговорення щодо перейменування населених пунктів Хорольської міської територіальної громади (село Новоіванівка, село Бригадирівка, село Червоне)

     
     
Повідомлення про взяття на облік безхазяйного майна

Виконавчий комітет Хорольської міської ради повідомляє про взяття на облік безхазяйного нерухомого майна , що знаходиться за адресою: вул.Лісна, будинок 18, с.Лісянщина, Лубенського р-ну, Полтавської обл.

     
     
До уваги землекористувачів та землевласників Хорольської міської територіальної громади!

До уваги землекористувачів та землевласників, фізичних та юридичних осіб різних форм власності! До вашої уваги пропонується до розгляду Положення щодо встановлення розміру ставок орендної плати за користування земельними ділянками на території Хорольської міської територіальної громади.

     
Архів оголошень
ХОРОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА ЛУБЕНСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
  Адреса: 37800, м.Хорол, вул.1 Травня, №4 тел./факс: (05362)33-3-44 (гаряча лінія) E-mail: [email protected]