Обговорення проєктів рішень
     
     
     

Полтавська ОВА

Сайт Президента України

Полтавський обласний центр зайнятості

Безоплатна правова допомога

Всеукраїнська асоціація ОТГ

Відкритий бюджет

свято листопада україни професійне радіо бажаю працівники телебачення кожного захоплюючих роботи сюжетів успішної діяльності інформації корисної бравої веселих святкової
Шановні працівники радіостанцій, телебачення та зв’язку, дорогі ветерани медійної сфери!
2023-11-16

16 листопада своє професійне свято щорічно святкують працівники радіо, телебачення та зв'язку України.  За часів незалежності України, 1994 року, Укртелерадіокомпанія запропонувала встановити 16 листопада як професійне свято для теле-, радіопрацівників, оскільки саме цього дня 1924 року в Харкові вийшла в етер перша передача Українського радіо.

11 листопада 1994 року свято було встановлено відповідним президентським указом, тож це свято відзначається в нашій державі вже 29 років поспіль. Світ без радіо- і телезв'язку складно було б назвати прекрасним. Адже тут можуть розповісти про все і для кожного, надихнути приємною музикою, задати бадьорий тон всьому дню!

Бажаю усім причетним до цієї святкової дати радісних новин, чудових ідей, бравої роботи, успішної діяльності, веселих сюжетів, корисної інформації, захоплюючих занять та великого щастя на життєвому шляху до мирної та процвітаючої України. А найбільше бажаю почути нарешті в радіоефірі та по телебаченню найочікуванішу для кожного українця новину про відновлення миру а рідній землі.

 

З повагою – міський голова Сергій ВОЛОШИН

Оголошення
     
Повідомлення про скликання позачергового виконавчого комітету

8 грудня 2023 року о  10-00 год. відбудеться двадцять перше позачергове засідання виконавчого комітету Хорольської міської ради за адресою:
          м.Хорол, вул.1 Травня, 4

     
     
Повідомлення про скликання чергового виконавчого комітету

19 грудня 2023 року о  14-00 год. відбудеться двадцять друге чергове засідання виконавчого комітету Хорольської міської ради за адресою:
        м.Хорол, вул.1 Травня, 4

     
     
Увага, повідомлення про аукціон
Про скасування електронного аукціону зі зниженням стартової ціни №06050 по продажу нежитлової будівлі ясла-садка «Незабудка», яка розміщена по вулиці Молодіжна, будинок 13 в м.Хорол, автоматично оголошеного електронною торговою системою.
     
Архів оголошень
ХОРОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА ЛУБЕНСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
  Адреса: 37800, м.Хорол, вул.1 Травня, №4 тел./факс: (05362)33-3-44 (гаряча лінія) E-mail: [email protected]