Обговорення проєктів рішень
     
     
     

Сайт Президента України

Безоплатна правова допомога

Всеукраїнська асоціація ОТГ

Відкритий бюджет

Ти як?

Рекомендації населенню щодо проведення дезінфекції води
2022-04-12

Якісна та безпечна питна вода – необхідний компонент життя людини, від безпечності якої залежить стан здоров'я та санітарно-епідеміологічне благополуччя населення. На виконання листа Міністерства охорони здоров’я України від 01.04.2022 №26-04/7422/2-22 з метою запобігання виникнення інфекційних захворювань, пов’язаних з передачею водним шляхом, звертаємося до громадян та суб’єктів господарювання різних форм власності забезпечити проведення заходів знезараження води у наявних кюветах, колодязях чи каптажів джерел.

Відповідно до пункту 5.4. Державних санітарних норм та правил «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною» (далі - ДСанПіН 2.2.4-171-10) власники бюветів, колодязів чи каптажів джерел зобов'язані щорічно проводити планове обстеження цих споруд, їх поточний ремонт, чищення та дезінфекцію.

Після кожного ремонту або чищення слід проводити дезінфекцію споруд та знезараження питної води. Згідно з вимогами пункту 5.6. ДСанПіН 2.2.4-171-10 у разі погіршення епідемічної ситуації в населеному пункті та небезпечної якості питної води за показниками епідемічної безпеки воду у бюветах, колодязях чи каптажах джерел слід додатково знезаражувати.

Санацію (чищення та дезінфекцію) шахтного колодязя слід проводити згідно з вимогами, наведеними у додатку 11 до ДСанПіН 2.2.4-171-10. Зазначені заходи дозолять забезпечити населення якісною та безпечною водою нецентралізованих джерел. Разом з цим, нецентралізовані джерела водопостачання, у критичних ситуаціях (руйнування, диверсія на підприємствах централізованого водопостачання тощо) можуть виступати як альтернативні джерела водопостачання для забезпечення мінімальних питних потреб населення. З огляду на зазначене, просимо забезпечити проведення заходів, передбачених ДСанПіН 2.2.4-171-10.

Оголошення
     
Повідомлення про засідання виконавчого комітету

У вівторок, 19 серпня 2025 року о 14:00 год. відбудеться вісімнадцяте засідання виконавчого комітету в залі засідань адміністративного приміщення за адресою: м.Хорол, вул.Соборності, 4

     
     
До уваги споживачів природного газу Новоаврамівського старостату!

Хорольська ДЕГС Миргородського УЕГС повідомляє про наміри проведення ремонтних робіт на газопроводі середнього тиску. У зв’язку з цим 13 серпня 2025 року з 08:00 по 17:00 год. тимчасово буде призупинено газопостачання у селах Ковалі та Мелюшки Лубенського р-ну.

     
     
Повідомлення про проведення засідання аукціонної комісії

31 липня 2025 року в адміністративному приміщенні Хорольської міської ради по вул. 1 Травня, 4 в м. Хорол проведено засідання аукціонної комісії для продажу об’єкта малої приватизації, що належить до комунальної власності Хорольської міської територіальної громади – Адміністративний нежитловий будинок по вул. Незалежності, 88, корп. 1 в м.Хорол Лубенського р-ну Полтавської обл.

     
     
Громадське обговорення

Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення щодо перейменування вулиць, провулків та тупиків у населених пунктах Хорольської міської територіальної громади

     
Архів оголошень
ХОРОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37800, м.Хорол, вул.Соборності (колишня 1 Травня), 4, Тел.: (05362)33-3-44 (гаряча лінія),
E-mail: [email protected]