Обговорення проєктів рішень
     
     
     

Сайт Президента України

Безоплатна правова допомога

Всеукраїнська асоціація ОТГ

Відкритий бюджет

Ти як?

іспит підготовки після закінчення водії теоретичний навчання свідоцтва кандидат спроб кількість автошколі центрі сервісному практичного іспиту протягом практичної склав
Регіональний сервісний центр ГСЦ МВС в Полтавській області інформує
2023-08-02

Самопідготовка та необмежена кількість спроб – нововведення в порядку складання іспитів у сервісних центрах МВС

З 1 серпня складати практичний іспит для отримання посвідчення водія можна необмежену кількість спроб протягом двох років з дня видачі свідоцтва про закінчення практичної підготовки. До цього кількість спроб обмежувалась трьома. Ці зміни передбачені наказом № 443 Міністерства внутрішніх справ.

За словами заступника Міністра внутрішніх справ Богдана Драп’ятого, скасування трьох спроб для складання практичного іспиту покликане знизити моральний бар’єр для кандидатів, мінімізувати потенційний корупційний ризик та утвердити орієнтованість на об’єктивну оцінку здібностей кандидата для керуваннятранспортнимзасобом.

Також оновилисьтерміни, коли можна складати іспити повторно. У разі, якщо кандидат у водії не склав теоретичний або практичний іспит в сервісному центрі МВС, то наступний такий іспит призначається не раніше, ніж через 10 календарних днів. Рахувати варто починаючи з наступного дня після невдалого складання іспиту. Тобто, тепер є більше часу на повторення матеріалу або на додаткові заняття, аби підготуватись краще до наступної спроби.

Якщо кандидат у водії не склав теоретичний іспит протягом одного року з дня видачі свідоцтва про закінчення теоретичної підготовки, то така особа допускається знову до теоретичного іспиту в сервісному центрі МВС після проходження теоретичної підготовки в навчальному закладі та підтвердження такої підготовки новим свідоцтвом про закінчення підготовки.

Якщо кандидат у водії не склав успішно практичний іспит протягом двох років з дня оформлення свідоцтва про закінчення практичної підготовки, то до наступного практичного іспиту в сервісномуцентрі МВС така особа допускається лише після повторного проходження обох курсів навчання: теоретичної та практичної підготовки.

Крім того, 29 жовтня набудуть чинності зміни, що стосуються самопідготовки. Кандидат у водії зможе обирати, як вчити правила дорожнього руху, основи будови транспортного засобу і основи надання домедичної допомоги – самостійно чи в автошколі. Мова про теоретичний модуль підготовки водіїв, після якого складається перший іспит–теоретичний іспит в сервісному центрі МВС.

Зараз на цей модуль в автошколах передбачено 64 години лекцій. І без свідоцтва про закінчення теоретичного курсу підготовки в автошколі у кандидатів у водії поки немає права складати теоретичний іспит в сервісних центрах МВС.

Восени навчання в автошколі стане необов’язковим для першого– теоретичного – модуля. А для другого – практичного курсу навчання– потрібно буде звертатись до акредитованих навчальних закладів.

Тобто, для уроків з керування транспортними засобами потрібен буде інструктор автошколи, спеціально переобладнане навчальне авто і визначена кількість годин для кожної з категорій, яку треба провести за кермом. І тільки після проходження практичного навчання в автошколі можна буде скласти внутрішній іспит, а потім і іспит в сервісному центрі МВС.

Оголошення
     
Повідомлення про перенесення сесії

Через відсутність кворуму друге пленарне засідання сімдесят другої позачергової сесії переноситься на 25.08.2025 на 09:00 год. за адресою: м.Хорол, вул.Соборності (колишня 1 Травня), 4

     
     
Повідомлення про укладення договору купівлі-продажу об’єкта малої приватизації

Повідомляємо, що 07 серпня 2025 р. укладено договір купівлі-продажу об’єкта малої приватизації. Предметом договору є закінчений будівництвом об’єкт, будівля, теплогенераторна А, загальна площа 16,2 кв.м., розміщена по вул. Кременчуцька, будинок 2-А в м.Хорол Лубенського району Полтавської області. 

     
     
Повідомлення про скликання 2 пленарного засідання 72 сесії

У п'ятницю, 22 серпня 2025 року, о 10:00 год. відбудеться друге пленарне засідання 72 позачергової сесії Хорольської міської ради VIII скликання у залі засідань за адресою: м.Хорол, вул.Соборності, 4

     
     
Повідомлення про скликання позачергової сесії

У середу, 20 серпня 2025 року, о 10:00 год. відбудеться пленарне засідання 72 позачергової сесії Хорольської міської ради VIII скликання у залі засідань за адресою: м.Хорол, вул.Соборності, 4

     
Архів оголошень
ХОРОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37800, м.Хорол, вул.Соборності (колишня 1 Травня), 4, Тел.: (05362)33-3-44 (гаряча лінія),
E-mail: [email protected]