Обговорення проєктів рішень
     
     
     

Полтавська ОВА

Сайт Президента України

Полтавський обласний центр зайнятості

Безоплатна правова допомога

Всеукраїнська асоціація ОТГ

Відкритий бюджет

місцевого самоврядування міської відбулося органів професійне разом громади хорольської громаді процвітання ветеранам свято проявах мирного приміщенні свята добра різних
Професійне свято тих, хто служить громадам!
2023-12-07

7 грудня на загальнодержавному рівні відзначають професійне свято ті, хто об’єднує сили та зусилля задля спільного блага громад та забезпечення їх життєдіяльності. У Хорольській міській територіальній громаді святкування Дня місцевого самоврядування відбулося без урочистостей, враховуючи реалії непростого сьогодення.

День місцевого самоврядування – це символ активності, взаємопорозуміння та відданості ідеї будувати краще майбутнє разом. Кожен мешканець громади – це рушійна сила і важлива ланка у ланцюгу розвитку та процвітання, а працівники органів місцевого самоврядування є тим місточком, який забезпечує зв’язок між громадянами та місцевою владою. Тільки разом ми здатні до великих звершень і справ, адже сила нашої громади – у єдності та взаємодії.

З нагоди професійного свята в приміщенні Хорольської міської ради відбулося вручення грамот різних рівнів депутатам міської ради, старостам, працівникам та членам виконавчого комітету Хорольської міської ради, ветеранам органів місцевого самоврядування за багаторічну сумлінну працю, громадську активність та високі професійні здобутки.

Зичимо всім представникам місцевого самоврядування, ветеранам та громадським активістам успіхів у реалізації ініціатив, благополуччя, добра в усіх проявах, мирного неба, процвітання кожному дому, громаді та Україні!

 

 

Оголошення
     
Повідомлення про кандидатів на заміщення посади

28 лютого 2024 року відбулося І засідання конкурсної комісії на заміщення посади керівника Мусіївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Хорольської міської ради Лубенського району Полтавської області.

     
     
Повідомлення про скликання виконавчого комітету

29 лютого 2024 року о 10-00 год. відбудеться третє позачергове засідання виконавчого комітету Хорольської міської ради за адресою: м.Хорол, вул.1 Травня,4

     
     
Повідомлення про проведення конкурсу

Інформаційне повідомлення про проведення конкурсного відбору суб’єкту оціночної діяльності, який здійснюватиме оцінку об’єктів оренди

     
Архів оголошень
ХОРОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА ЛУБЕНСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
  Адреса: 37800, м.Хорол, вул.1 Травня, №4 тел./факс: (05362)33-3-44 (гаряча лінія) E-mail: [email protected]