Обговорення проєктів рішень
     
     
     

Сайт Президента України

Безоплатна правова допомога

Всеукраїнська асоціація ОТГ

Відкритий бюджет

Про головне із другого пленарного засідання 56 сесії
2024-07-05

У п’ятницю, 5 липня 2024 року відбулося друге пленарне засідання 56 сесії Хорольської міської ради 8 скликання. У роботі сесії прийняли участь 17 із 26 обраних депутатів у складі ради за головуванням міського голови Сергія Волошина. На порядок денний внесено 69 питань порядку денного, за результатами їх розгляду прийнято відповідні рішення №2692-2750.

Через нагальну потребу додатково включено два питання про внесення змін до структури та штатної чисельності Центру соціальних служб з метою взяття участі в конкурсі для залучення субвенції розміром 2 млн. грн з держбюджету для створення й утримання мобільної бригади соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі. Друге питання стосувалося встановлення ставок і пільг місцевих податків і зборів на території Хорольської міської територіальної громади з метою нормативного врегулювання змін щодо податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.

Ключові питання порядку денного стосувалися питань на врегулювання земельних відносин на території Хорольської міської територіальної громади. По земельних питаннях доповіла начальник відділу з питань земельних відносин та екології виконавчого комітету Хорольської міської ради Тітенко Н.В. Питання про затвердження ставок орендної плати за використання земель комунальної власності депутати не підтримали і відклали до розгляду на черговій сесії з рекомендацією оприлюднити Положення щодо встановлення розміру ставок орендної плати на офіційному сайті та у друкованих ЗМІ. Депутати вбачають за необхідне залучити до обговорення цього питання більш широке коло зацікавлених осіб, зокрема фізичних та юридичних осіб – фермерів та с/г підприємства різних форм власності.

У ході активних дискусій і обговорень всі питання порядку денного вичерпано і робота сесії була плідною і конструктивною.

 

Протокол відкритого поіменного голосування – завантажити.

Відеозапис 2 пленарного засідання 56 сесії – завантажити.

 

Автор: Ірина ГРИГОРАШ

 

Оголошення
     
Повідомлення про результати громадського обговорення про перейменування топонімів

Звіт про результати проведення громадського обговорення щодо перейменування населених пунктів Хорольської міської територіальної громади (село Новоіванівка, село Бригадирівка, село Червоне)

     
     
Повідомлення про взяття на облік безхазяйного майна

Виконавчий комітет Хорольської міської ради повідомляє про взяття на облік безхазяйного нерухомого майна , що знаходиться за адресою: вул.Лісна, будинок 18, с.Лісянщина, Лубенського р-ну, Полтавської обл.

     
     
До уваги землекористувачів та землевласників Хорольської міської територіальної громади!

До уваги землекористувачів та землевласників, фізичних та юридичних осіб різних форм власності! До вашої уваги пропонується до розгляду Положення щодо встановлення розміру ставок орендної плати за користування земельними ділянками на території Хорольської міської територіальної громади.

     
Архів оголошень
ХОРОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА ЛУБЕНСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
  Адреса: 37800, м.Хорол, вул.1 Травня, №4 тел./факс: (05362)33-3-44 (гаряча лінія) E-mail: [email protected]