Обговорення проєктів рішень
     
     
     

Сайт Президента України

Безоплатна правова допомога

Всеукраїнська асоціація ОТГ

Відкритий бюджет

Ти як?

реквізит податків внеску єдиного платника» платежів власного (податковий номер зборів сплати формі) довільній платежу» призначення обов’язкові заповнюють інструкції реквізити і
Особливості сплати податків, зборів, платежів та єдиного внеску
2024-11-12

Чи має право платник податків сплачувати кошти з власного рахунку за іншого платника?

У Головному управлінні ДПС у Полтавській області повідомляють, що cплата податку, збору, платежу, єдиного внеску здійснюється платником податку / єдиного внеску безпосередньо! Платник податків НЕ має права сплачувати кошти з власного рахунку та від власного імені за іншого платника.

Громадяни під час сплати податків, зборів, інших платежів та єдиного внеску за допомогою технічного пристрою (банківський автомат, платіжний термінал, програмно-технічний комплекс сомообслуговування, інший пристрій) та через каси надавачів платіжних послуг заповнюють усі обов’язкові реквізити платіжної інструкції, у т.ч.:

реквізит «Код фактичного платника» (податковий номер громадянина-платника податків);

реквізит «Призначення платежу» (в довільній формі).

При цьому реквізит «Код платника» містить код надавача платіжних послуг (банківська установа), з використанням технічного пристрою якого або через каси якого проводиться готівковий розрахунок.

Юридичні особи (підприємства) та ФОП:

1. При безготівкових розрахунках платників з бюджетом та фондами від власного імені під час сплати податків, зборів, інших платежів та єдиного внеску заповнюють усі обов’язкові реквізити платіжної інструкції, у т.ч.:

реквізит «Код платника» (податковий номер юридичної особи/ФОП);

реквізит «Призначення платежу» (в довільній формі).

2. При безготівкових розрахунках платників з бюджетом та фондами за відокремлені підрозділи (даліфілії).

Юридичні особи (даліголовні підприємства) під час сплати податків,  зборів, інших платежів та єдиного внеску за філії  (у випадках передбачених Кодексом) заповнюють усі обов’язкові реквізити платіжної інструкції, у т.ч.:

реквізит «Код платника» (податковий номер головного підприємства);

реквізит «Код фактичного платника» (податковий номер філії);

реквізит «Призначення платежу» (в довільній формі).

 

 

Головне управління ДПС у Полтавській області

Оголошення
     
Повідомлення про скликання позачергової сесії

У п'ятницю, 12 вересня 2025 року, о 10:00 год. відбудеться пленарне засідання 73 позачергової сесії Хорольської міської ради VIII скликання у залі засідань за адресою: м.Хорол, Соборності, 4

     
     
Увага! Оголошення!

Хорольська міська рада повідомляє про початок консультацій з громадськістю та проведення збору пропозицій щодо визначення пріоритетних об’єктів інформаційного аудиту.

     
     
Повідомлення про засідання виконавчого комітету

У вівторок, 16 вересня 2025 року о 14:00 год. відбудеться дев'ятнадцяте засідання виконавчого комітету в залі засідань адміністративного приміщення за адресою: м.Хорол, вул.Соборності, 4

     
     
Повідомлення про перенесення сесії

Через відсутність кворуму друге пленарне засідання сімдесят другої позачергової сесії переноситься на 29.08.2025 на 10:00 год. за адресою: м.Хорол, вул.Соборності (колишня 1 Травня), 4

     
Архів оголошень
ХОРОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37800, м.Хорол, вул.Соборності (колишня 1 Травня), 4, Тел.: (05362)33-3-44 (гаряча лінія),
E-mail: [email protected]