Обговорення проєктів рішень
     
     
     

Полтавська ОВА

Сайт Президента України

Полтавський обласний центр зайнятості

Безоплатна правова допомога

Всеукраїнська асоціація ОТГ

Відкритий бюджет

Оголошення для ліквідаторів ЧАЕС!
2023-12-08

До уваги учасників ліквідації аварії на ЧАЕС Хорольської міської територіальної громади! Запрошуємо вас взяти участь у покладанні квітів з нагоди 37-х роковин до Дня вшанування учасників аварії на Чорнобильській АЕС. Меморіальний захід відбудеться 14 грудня о 10:00 годині у середмісті Хорола, біля пам’ятної стели та пам’ятного знаку рятівникам-ліквідаторам Хорольщини.

Шануймо тих, хто героїчно боровся із наслідками техногенної катастрофи та пам’ятаймо тих, хто пішов у вічність заради порятунку людства. Захід проводиться з дотриманням усіх вимог, обумовлених воєнним станом в Україні. Адреса найближчого укриття для переміщення учасників заходу у разі повітряної тривоги: м.Хорол, вул.Незалежності, 78А.

Оголошення
     
Повідомлення про кандидатів на заміщення посади

28 лютого 2024 року відбулося І засідання конкурсної комісії на заміщення посади керівника Мусіївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Хорольської міської ради Лубенського району Полтавської області.

     
     
Повідомлення про скликання виконавчого комітету

29 лютого 2024 року о 10-00 год. відбудеться третє позачергове засідання виконавчого комітету Хорольської міської ради за адресою: м.Хорол, вул.1 Травня,4

     
     
Повідомлення про проведення конкурсу

Інформаційне повідомлення про проведення конкурсного відбору суб’єкту оціночної діяльності, який здійснюватиме оцінку об’єктів оренди

     
Архів оголошень
ХОРОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА ЛУБЕНСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
  Адреса: 37800, м.Хорол, вул.1 Травня, №4 тел./факс: (05362)33-3-44 (гаряча лінія) E-mail: [email protected]