Обговорення проєктів рішень
     
     
     

Сайт Президента України

Безоплатна правова допомога

Всеукраїнська асоціація ОТГ

Відкритий бюджет

Ти як?

На Полтавщині заборонено ловити раків
2022-08-15

У період з 15 серпня до 30 вересня 2022 року встановлюється заборона на вилов раків у водних об’єктах в районі діяльності Полтавського рибоохоронного патруля. Заборону встановлено з метою забезпечення охорони цього виду водних біоресурсів під час природного відтворення, створення сприятливих умов для виношування ікри, збільшення їх запасів з урахуванням рекомендацій Інституту рибного господарства НААНУ.

Наукові дослідження Інституту рибного господарства НААН України стверджують, що друга линька зазвичай починається з другої половини липня до другої-третьої декади вересня в залежності від погодних умов. У зв’язку з аномальним температурним режимом у весняний період, проходження першої линьки раків відбувся із затримкою до 15 діб, що, в свою чергу, вплинуло на терміни проходження другої линьки.

За вилов раків під час заборони передбачено покарання від адміністративного штрафу до кримінальної відповідальності. Крім того, порушнику доведеться сплатити збитки у розмірі 3 332 грн за кожного виловленого рака.

Полтавський рибоохоронний патруль закликає громадян бути відповідальними та дотримуватися вимог чинного природоохоронного законодавства. Якщо Ви помітили порушення Правил рибальства або Порядку придбання чи збуту водних біоресурсів просимо невідкладно повідомляти на «гарячу лінію» за номером: (096) 907 5008.

Довідково:

відповідно до науково-біологічного обґрунтування, динаміка основних структурних показників популяцій довгопалого рака у Кременчуцькому та Кам’янському водосховищах в останні 5 років свідчить про відсутність негативних тенденцій у формуванні їх репродуктивного ядра та відтворювальної здатності у цілому. Тож, відповідно, збалансований стан поповнення та нормальний перебіг основних етапів життєвого циклу раків.

 Управління Державного агенства меліорації та рибного господарства

в Полтавській області 

Оголошення
     
До уваги споживачів природного газу Новоаврамівського старостату!

Хорольська ДЕГС Миргородського УЕГС повідомляє про наміри проведення ремонтних робіт на газопроводі середнього тиску. У зв’язку з цим 13 серпня 2025 року з 08:00 по 17:00 год. тимчасово буде призупинено газопостачання у селах Ковалі та Мелюшки Лубенського р-ну.

     
     
Громадське обговорення

Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення щодо перейменування вулиць, провулків та тупиків у населених пунктах Хорольської міської територіальної громади

     
     
Повідомлення про проведення засідання аукціонної комісії

31 липня 2025 року в адміністративному приміщенні Хорольської міської ради по вул. 1 Травня, 4 в м. Хорол проведено засідання аукціонної комісії для продажу об’єкта малої приватизації, що належить до комунальної власності Хорольської міської територіальної громади – Адміністративний нежитловий будинок по вул. Незалежності, 88, корп. 1 в м.Хорол Лубенського р-ну Полтавської обл.

     
     
Оголошення про завершення громадського обговорення

Згідно з протоколом засідання робочої групи від 30.07.2025 №2, громадське обговорення щодо перейменування топонімів у населених пунктах Хорольської міської територіальної громади, а саме: вулиці Красна Гірка у с.Трубайці та провулку Банного у м.Хорол Лубенського району Полтавської області, завершилося.

     
Архів оголошень
ХОРОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37800, м.Хорол, вул.Соборності (колишня 1 Травня), 4, Тел.: (05362)33-3-44 (гаряча лінія),
E-mail: [email protected]