Обговорення проєктів рішень
     
     
     

Полтавська ОВА

Сайт Президента України

Полтавський обласний центр зайнятості

Безоплатна правова допомога

Всеукраїнська асоціація ОТГ

Відкритий бюджет

І в темні часи мають бути сітлі миті для дітей
2023-12-06

Напередодні Дня Святого Миколая, який в цьому році вперше святкується 6 грудня за новоюліанським календарем, місцева влада потурбувалася про неповнолітніх діток з інвалідністю, загиблих військовослужбовців Збройних Сил України та полонених, аби хоча б на мить подарувати відчуття свята і підтримки.

До цієї благодійної ініціативи долучилися люди з добрим серцем, яким небайдужі долі дітей. Подарункові набори придбано за підтримки доброчинців: депутата Полтавської обласної ради Фахраддіна Мухтарова, міського голови Сергія Волошина, членів виконавчого комітету Ірини Верхогляд (ПП «Хорольська механізована пекарня» та Юрія Гулєнцова (ТОВ «Хорольський завод дитячих продуктів харчування»), Василя Лантуха (ТОВ «Жадана»), Оксани Матяш (ФОП), Людмили Петрушечкіної (КП «Хорольська друкарня») та Ірини Редьки (Хорольська центральна публічна бібіліотека).
  Подарунки вручено безпосередньо родинам з дітьми, які проживають у місті та селах Хорольської громади. Дякуємо всім меценатам, які долучилися до спільної доброї справи. День Миколая Чудотворця – це саме той світлий день, коли не лише діти, а й дорослі починають вірити в дива та плекати сподівання на краще майбутнє. Тож усім родинам бажаємо щастя, добра та незгасної віри в дива і світле майбутнє у вільній Україні під мирним небом.

 

Автор: Ірина ГРИГОРАШ

 

Оголошення
     
Повідомлення про кандидатів на заміщення посади

28 лютого 2024 року відбулося І засідання конкурсної комісії на заміщення посади керівника Мусіївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Хорольської міської ради Лубенського району Полтавської області.

     
     
Повідомлення про скликання виконавчого комітету

29 лютого 2024 року о 10-00 год. відбудеться третє позачергове засідання виконавчого комітету Хорольської міської ради за адресою: м.Хорол, вул.1 Травня,4

     
     
Повідомлення про проведення конкурсу

Інформаційне повідомлення про проведення конкурсного відбору суб’єкту оціночної діяльності, який здійснюватиме оцінку об’єктів оренди

     
Архів оголошень
ХОРОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА ЛУБЕНСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
  Адреса: 37800, м.Хорол, вул.1 Травня, №4 тел./факс: (05362)33-3-44 (гаряча лінія) E-mail: [email protected]