Обговорення проєктів рішень
     
     
     

Полтавська ОВА

Сайт Президента України

Полтавський обласний центр зайнятості

Безоплатна правова допомога

Всеукраїнська асоціація ОТГ

Відкритий бюджет

Дорослі вчинки маленького українця з великим серцем патріота
2022-07-01

З дитинства закладаються основи свідомості, а також ті риси характеру, які визначатимуть особистість та вплинуть на все подальше життя. Уже з дитинства закладаються головні фундаментальні цінності – любов, повага і відданість до батьків, Батьківщини, свого народу. Жахливі події війни показали, що Україна і росія – це різні цивілізації з кардинально різними підходами і принципами виховання молодого покоління.

Одним із прикладів патріотичного виховання став вчинок дев’ятирічного хлопчика, мешканця міста Хорола Даміра Грицуна. Ранок нового робочого дня для особового складу 1-го відділення Лубенського районного ТЦК та СП почався з неочікуваного приємного візиту.

1 липня поріг військкомату переступив маленький хлопчина з питанням як можна передати зібрані кошти захисникам. З почуттям гордості й усвідомленням важливості свого вчинку, хлопчик впевнено передав пакунок з готівкою військовими зі словами: «Я ще не знаю скільки тут, потрібно порахувати, але все хочу передати для військових». Для потреб ЗСУ маленькому патріоту вдалося зібрати 562 гривні 50 коп. Таку суму він заробив за один день, продаючи солодку вату в міському сквері.

Дамір навчається в Хорольській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №1. Директор загальноосвітнього навчального закладу Ірина Труніліна та класний керівник Людмила Лоза схвально відгукуються про учня, який серед однолітків вирізняється активністю і особливою харизмою. У цьому році успішно закінчив початкові класи. Перехід у старші класи почав з такого свідомого, по-дорослому вагомого і символічно значимого вчинку, який слугує прикладом для наслідування.

Ідея допомогти воїнам наблизити Перемогу, припинити терор ворожої країни і відновити омріяний мир на Україні прийшла у Даміра давно. Він обдумував різні варіанти на прикладі своїх однолітків, які прославилися в соціальних мережах. І одного разу він почав діяти, після перегляду на TikTok відео дівчинки, яка випікала кондитерські вироби і продавала їх для збору коштів на потреби ЗСУ. В домашньому вжитку був побутовий пристрій для приготування солодкої вати. Хлопчик самостійно освоїв технологію приготування за рецептами з інтернету і вирішив розгорнути торгівлю солодощами біля атракціонів у парковій зоні.

Самостійно домовився з підприємцями про підключення до мережі електроживлення та розміщення свого торгового об’єкту з надважливим стратегічним завданням. Батьків, маму Маргариту і папу Ярослава Юшко, уже поставив перед фактом про свій перший досвід підприємницької діяльності. Така благодійна ініціатива покликана, передусім, усвідомленням загроз у цьому непростому світі дорослих, почуттям справжньої любові до України і гордості за український народ, його історичне минуле, відповідальності за його майбутнє. А ще Дамір поділився, що має особливу повагу до військових, бо справжнім взірцем мужності є його рідна людина – любий дідусь, який зараз несе військову службу.

У колекції нагород Даміра, з-поміж шкільних відзнак за успіхи у різних сферах діяльності, тепер є й подяка від військових. Начальник 1-го відділу Лубенського РТЦК та СП, підполковник Дмитро Чернець від себе особисто та від імені особового складу вручив Даміру Подяку за активну громадську позицію, високий дух патріотизму та особистий внесок в пітримку ЗСУ та відновлення миру в нашій державі.

Як повідомила координатор громадської організації СК «Панчер» Ірина Сорока, ці кошти будуть направлені на придбання віськової форми раненому бійцю Владиславу Гапулі.

Так від серця до серця, від людини людині, через зв’язок поколінь єднаються українці. З такими патріотами, з таким прагненням до Перемоги ми ніколи не покоримося і не зламаємося перед натиском ворожої російської агресії. Не дамо шансів країні-терористу знищити нас і нашу державність!  Єднаймося заради Перемоги!

 

Автор: Ірина ГРИГОРАШ

 

Оголошення
     
До уваги мешканців Хорольської громади!

Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення щодо перейменування вулиць, провулків та тупиків у населених пунктах Хорольської міської територіальної громади

     
     
Повідомлення про скликання виконавчого комітету

05 квітня 2024 року о 10:00 год. відбудеться шосте позачергове засідання виконавчого комітету Хорольської міської ради за адресою: м.Хорол, вул.1 Травня,4

     
     
Повідомлення про скликання виконавчого комітету

16 квітня 2024 року о 14:00 год. відбудеться сьоме засідання виконавчого комітету Хорольської міської ради за адресою: м.Хорол, вул.1 Травня,4

     
Архів оголошень
ХОРОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА ЛУБЕНСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
  Адреса: 37800, м.Хорол, вул.1 Травня, №4 тел./факс: (05362)33-3-44 (гаряча лінія) E-mail: [email protected]