Обговорення проєктів рішень
     
     
     

Сайт Президента України

Безоплатна правова допомога

Всеукраїнська асоціація ОТГ

Відкритий бюджет

Ти як?

Державна податкова служба України інформує
2022-04-05

Відповідно до пункту 141.10 статті 141 розділу ІІІ Податкового кодексу України Міністерством фінансів України видано наказ від 17.03.2022 № 99 «Про затвердження форми Заяви про перехід юридичної особи на оподаткування як резидента Дія Сіті – платника податку на особливих умовах або відмову від такого оподаткування та Порядку подання та розгляду такої Заяви», який зареєстрований в Міністерстві юстиції України 29 березня 2022 року за № 364/37700.

Цим наказом затверджено форму Заяви про перехід юридичної особи на оподаткування як резидента Дія Сіті – платника податку на особливих умовах або відмову від такого оподаткування (далі – Заява) та Порядок подання та розгляду Заяви про перехід юридичної особи на оподаткування як резидента Дія Сіті – платника податку на особливих умовах або відмову від такого оподаткування.

Звертаємо увагу, що дія цього Порядку поширюється на юридичних осіб – резидентів Дія Сіті – платників податку на прибуток підприємств.

Детальніше https://tax.gov.ua/media-tsentr/novini/578512.html

 

«Чи вважаються діючими ліцензії на право виробництва та обігу спирту, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та рідин, що використовуються в електронних сигаретах, виробництва, зберігання, оптової та роздрібної торгівлі пальним, по яких до припинення або скасування воєнного стану на території України не сплачено черговий платіж за ліцензію та/або закінчився термін її дії?».

Ліцензії, за якими до припинення або скасування воєнного, надзвичайного стану на території України або за наявності обставин непереборної сили (форс-мажорних обставин) не сплачено черговий платіж та/або закінчився термін їх дії вважаються діючими.

Обов’язки щодо сплати чергових платежів/дії щодо продовження ліцензії мають бути виконані суб’єктом господарювання протягом 30 днів, наступних за днем припинення або скасування воєнного, надзвичайного стану в Україні.

Детально у повній відповіді. Ознайомитись з повною відповіддю на запитання можна тут https://tax.gov.ua/media-tsentr/novini/578468.html

 

 

Оголошення
     
Увага! Продаж об’єкту нерухомого майна через аукціон

Регіональне відділення Фонду державного майна України по Полтавській та Сумській областях, як орган приватизації, повідомляє про проведення в електронній торговій системі ProZoro.Продажі аукціону з умовами продажу об’єкта малої приватизації – окремого майна (групи інвентарних об’єктів)

     
     
До уваги суб’єктів господарування!

На виконання рішення Ради оборони Полтавської області від 05 березня 2026 року №84 «Про невідкладні заходи для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави», введеного в дію розпорядженням начальника Полтавської обласної військової адміністрації від 13.03.2026 №334.

     
     
Оголошення про відкриті торги з особливостями

Виконавчий комітет Хорольської міської ради проводить відкриті торги з особливостями з метою закупівлі «Природний газ на квітень 2026 року», код національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» – 09120000-6 Газове паливо

     
     
Увага! Оголошення!

Оголошення про конкурс щодо визначення суб’єктів господарювання на здійснення операцій зі збирання та перевезення побутових відходів (у твердому стані) на території Хорольської міської територіальної громади

     
Архів оголошень
ХОРОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37800, м.Хорол, вул.Соборності (колишня 1 Травня), 4, Тел.: (05362)33-3-44 (гаряча лінія),
E-mail: [email protected]