Обговорення проєктів рішень
     
     
     

Сайт Президента України

Безоплатна правова допомога

Всеукраїнська асоціація ОТГ

Відкритий бюджет

День працівників природно-заповідної справи
2024-07-07

Шановні працівники та ветерани природно-заповідної справи!

Щиро вітаʼмо Вас з професійним святом! Святом небайдужих людей, для яких збереження природи стало справою всього життя. Неповторна самобутність і краса природи Хорольщини, її багата історична спадщина, різноманіття ландшафтів рослинного світу, чисте повітря і цілюща вода обумовлюють важливе значення краю як екологічно чистої зони.

  Справжньою природоохоронною перлиною і гордістю нашої громади є Хорольський ботанічний сад, на території якого представлено різні види дерев, кущів та декоративних рослин. Найбільшу науково-дослідну колекцію субтропічних плодових культур відкритого ґрунту, дбайливо вирощену високопрофесійним колективом ботанічного саду на чолі з директором, к.б.н. Красовським В.В., 19.09.2020 внесено до Національного Реєстру Рекордів України.
  Пам’ятаймо, що охороняючи рідкісні рослини, ми охороняємо природу, а зберігаючи природу, ми бережемо країну. Покладаємо велику надію, що завдяки нашим спільним зусиллям, дбайливому ставленню до природи буде не лише збережено, а й забезпечено подальший розвиток природно-заповідного фонду Хорольщини.
  У цей святковий день бажаю всім причетним до святкової дати міцного здоров’я, добробуту, душевної гармонії, вагомих результатів та успіхів у нелегкій та важливій природно-заповідній справі! Миру Вам, усілякого добра та злагоди!
 
 
 
З повагою – міський голова Сергій ВОЛОШИН
Оголошення
     
Повідомлення про результати громадського обговорення про перейменування топонімів

Звіт про результати проведення громадського обговорення щодо перейменування населених пунктів Хорольської міської територіальної громади (село Новоіванівка, село Бригадирівка, село Червоне)

     
     
Повідомлення про взяття на облік безхазяйного майна

Виконавчий комітет Хорольської міської ради повідомляє про взяття на облік безхазяйного нерухомого майна , що знаходиться за адресою: вул.Лісна, будинок 18, с.Лісянщина, Лубенського р-ну, Полтавської обл.

     
     
До уваги землекористувачів та землевласників Хорольської міської територіальної громади!

До уваги землекористувачів та землевласників, фізичних та юридичних осіб різних форм власності! До вашої уваги пропонується до розгляду Положення щодо встановлення розміру ставок орендної плати за користування земельними ділянками на території Хорольської міської територіальної громади.

     
Архів оголошень
ХОРОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА ЛУБЕНСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
  Адреса: 37800, м.Хорол, вул.1 Травня, №4 тел./факс: (05362)33-3-44 (гаряча лінія) E-mail: [email protected]