Обговорення проєктів рішень
     
     
     

Полтавська ОВА

Сайт Президента України

Полтавський обласний центр зайнятості

Безоплатна правова допомога

Всеукраїнська асоціація ОТГ

Відкритий бюджет

Черговий FPV дрон для наших військових
2024-02-05

Колектив Хорольської міської ради продовжує допомагати та підтримує ініціативу міського голови, щодо придбання FPV-дронів. За власні кошти міського голови, старост, працівників виконавчого комітету, відділів, служб та структурних підрозділів була придбана та передана нашому земляку-військовослужбовцю п’ята «пташка» для аеророзвідки.

Ця ініціатива підкреслює підтримку та вдячність за їх витримку, відважність та героїзм. Продовжуємо допомагати ЗСУ, забезпечуючи наші сили засобами для ефективної оборони та безпеки.

#ПідтримкаЗСУ #FPVДрони

Оголошення
     
Повідомлення про кандидатів на заміщення посади

28 лютого 2024 року відбулося І засідання конкурсної комісії на заміщення посади керівника Мусіївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Хорольської міської ради Лубенського району Полтавської області.

     
     
Повідомлення про скликання виконавчого комітету

29 лютого 2024 року о 10-00 год. відбудеться третє позачергове засідання виконавчого комітету Хорольської міської ради за адресою: м.Хорол, вул.1 Травня,4

     
     
Повідомлення про проведення конкурсу

Інформаційне повідомлення про проведення конкурсного відбору суб’єкту оціночної діяльності, який здійснюватиме оцінку об’єктів оренди

     
Архів оголошень
ХОРОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА ЛУБЕНСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
  Адреса: 37800, м.Хорол, вул.1 Травня, №4 тел./факс: (05362)33-3-44 (гаряча лінія) E-mail: [email protected]