Обговорення проєктів рішень
     
     
     

Полтавська ОВА

Сайт Президента України

Полтавський обласний центр зайнятості

Безоплатна правова допомога

Всеукраїнська асоціація ОТГ

Відкритий бюджет

української міської хорольської вивчення освіти курси проведення переміщених мають державної внутрішньо місця тренінгів звертатися мовних питаннях вільно володіння рівень спі
Безкоштовні курси з вивчення української мови для ВПО
2024-02-20

До уваги внутрішньо переміщених осіб!

З метою забезпечення всебічного розвитку і функціонування української мови як державної, відділом освіти, молоді та спорту Хорольської міської ради впроваджено курси з вивчення української мови. Усі зацікавлені особи, які мають статус ВПО і проживають на території Хорольської міської територіальної громади, мають можливість безоплатно пройти курс розмовної української мови. 

Кваліфіковані фахівці люб’язно поділяться знаннями, які допоможуть отримати базовий рівень володіння державної мови та вільно спілкуватися рідною мовою в побуті.

По питаннях часу, форми та місця проведення мовних тренінгів звертатися до контактних осіб, які закріплені за базовим навчальним пунктом у Хорольській міській ТГ.

Чекаємо Вас на заняття!

 

Графік проведення курсів з вивчення української мови для внутрішньо переміщених осіб у закладах загальної середньої освіти Хорольської міської ради – завантажити.

Оголошення
     
Увага, важливе повідомлення!

Звіт про результати проведення громадського обговорення щодо перейменування вулиць, провулків та тупиків у населених пунктах Хорольської міської територіальної громади

     
     
УВАГА! Актуалізувати облікові дані військовозобов’язаних можна у ЦНАПі міста Хоролу!

З 18 травня 2024 року набуває чинності оновлений Закон «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію», згідно якого всі чоловіки віком від 18 до 60 років протягом 60 днів повинні оновити свої облікові дані.

     
     
Повідомлення про скликання виконавчого комітету

21 травня 2024 року о 14:00 год. відбудеться дев'яте засідання виконавчого комітету Хорольської міської ради за адресою: м.Хорол, вул.1 Травня, 4

     
Архів оголошень
ХОРОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА ЛУБЕНСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
  Адреса: 37800, м.Хорол, вул.1 Травня, №4 тел./факс: (05362)33-3-44 (гаряча лінія) E-mail: [email protected]